Diāna un Kārlis nodejo elegantu lēno fokstrotu

Komentāri

Diānai ar Kārli bija skaisti saskaņoti tērpi. Deja sākās ar Kārļa solouznācienu, pēc kura pievienojās Diāna, lai dejotu skaistu, plūstošu fokstrotu.

Deja neizdevās tik plūstoša, bet ar kustību zāle tika aizpildīta. Diānas stājas rāmis nav vienā līnijā, jo kreisā roka tika balstīta uz Kārļa pleca. Diānai jāstrādā pie stājas un roku rāmja. Kompozīcijas dažādība, labi noturējās kontaktā ar Kārli. Partneris bija mācījis fokstrota pēdu tehniku, ko Diāna izpildīja korekti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Diānas un Kārļa džaivs

Šo deju viņi dejo otro reizi, bija redzama lielāka pārliecība kustībās. Džaivs sastāv no daudz “kikiem”, Diāna tos neizdejoja ar simtprocentīgu atdevi.

Rotaļīgs priekšnesums, šī kleita, kas Diānai bija mugurā, veidoja skolniecisku tēlu. Iepriekšējā kleita izcēla Diānas sievišķīgumu. Progress bija manāms vietās, kur Diāna dejoja viena.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl