Komentāri
Deju pāris, kuriem daudzi soļi un pozas top improvizācijas ceļā, – Lolita Novikova un Andris Antuzevičs
Lolita Novikova un Andris Antuževičs (Foto: Skaties.lv)

Piektdienas vakars ir signāls tam, ka svētdienas vakars arī nav aiz kalniem un kad gaidāma šova Dejo ar zvaigzni pirmā tiešraide. Viens no deju pāriem – mūziķe Lolita Novikova un Latvijas Latīņamerikas deju čempions pieaugušo grupā Andris Antuzevičs – atzina, ka daudz kas top, abiem improvizējot uz deju laukuma.

“Ļoti noder Lolitas mūziķes pieredze, jo, dzirdot dziesmu, viņa jau sāk klausīties mūziku un neklausās vairs manī, ko mācu,” smej Andris. Pāris atzīst, ka deju soļi nereti top, vienkārši muļķojoties savā starpā. “Mēs kaut ko dejojam, improvizējam, izmēģinām kādu jaunu deju pozu un saprotam: ā, šo taču mēs arī varam izmantot!” stāsta izbijusī rokgrupas Rebel līdere Lolita Novikova.

Pāris saprototies ļoti labi un nekādu domstarpību nav bijis. “Treniņi aizrit ļoti jautrā, bet intensīvā gaisotnē. Vairāk par divām stundām netrenējamies,” komentē Andris, uz ko uzreiz reaģē Lola: “Jā, bet ar to laiku pilnīgi pietiek!” Antuzevičs, ņemot vērā, ka mūziķei nav bijusi iepriekšēja pieredze šāda veida dejās, norāda, ka treniņus uzsācis ar pašiem pamatiem, apgūstot katru deju soli no jauna. Uz jautājumu, vai svētdienai gatavi, pēc nelielas pauzītes un saskatīšanās abi māj ar galvām, un Lolita novelk: “Sī!”

Lolitas Novikovas un Andra Antuzeviča gatavošanās process

Lasi vēl