12 komentāri
Dejo ar zvaigzni trešais uznāciens pēdējais izrādījās skandalozajam Sokolovam
Foto: Toms Norde

Tik skaistā datumā, 8. martā, Sieviešu dienā, kanāls TV3 saviem skatītājiem piedāvāja jau trešo šova Dejo ar zvaigzni raidījumu, kurā līdz pat pēdējai dejai nebija skaidrs, vai viens pāris vispār izies uz deju laukuma. Tas gan skandalozajam fotogrāfam Aleksandram Sokolovam neko nedeva, jo tieši viņš kopā ar Martu Kalēju šajā šovā dejoja pēdējo reizi.

Trešais šova Dejo ar zvaigzni uznāciens parādīja, ka mūsu varoņi mācās, un viņiem sanāk ar katru soli arvien labāk. To pierāda arī žūrijas attieksme – aktieris Gints Grāvelis ar Jeļenu Taranu bija pirmais pāris, kurš no vērtētājiem saņēmis 8 balles. Turklāt šo vērtējumu deva divi žūrijas locekļi! Savukārt Lolita Novikova ar savu partneri Andri Antuzeviču uzstādījuši līdz šim augstāko žūrijas kopējo vērtējumu, kā arī vienīgais, kuru priekšnesums tika novērtēts ar deviņām ballēm, kopā saņemot – 24 no 30 punktiem.

Skatītāju balsojums, kā jau ierasts, dalās divās daļās – interneta un telefona balsojums. Visvairāk klikšķu šonedēļ saņēma jau pieminētais Gints Grāvelis ar Jeļenu Taranu, kas uzvarēja arī kopvērtējumā. Karstākais telefona numurs šoreiz izrādījās Diānai Kubasovai ar Kārli Kemleru.

Visu nosaka kopvērtējums, kur, sasummējot gan žūrijas vērtējumu, gan skatītāju balsis, diemžēl visvājākais šonedēļ izrādījās šova līdz šim skandalozākais pāris – Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja!

TOP komentāri

 • dace
  +6 +6 0

  dace

  Mana skatijuma,ja Aleksandrs rikojas nepareizi,bet tas ko vins izdarija pedeja sova diena ir apsveicami un ceeli! Tadai ricibai ir jabut viriskigumam,jo pateikt LUDZU PIEDOD no viriesa prasa pazemibu. Malacis!
 • ess
  +6 +6 0

  ess

  Ir jau ir cūka tas Sokolovs, bet žēl tomēr palika-visi tik ap Martu un viņš viens pats. Tā tomēr ir liela drosme iznākt uz skatuves pēc visa iepriekš paziņotā, publiski atvainoties un saņemt sevi rokās,lai pārciestu pazemojošo atmosfēru.
 • fox
  +3 +3 0

  fox

  es skatījos un sapratu, ka viņa acis dejas laikā bija tādas ka tiko spēj noturēt asaras:( man ir viņu žēl un vēl izkrita no šova un kad viņus apsveica radi visi sveica martu bet viņu neviens...:(:(:( es gandrīz sāku raudāt:(:(:(:(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl