7 komentāri
Dejo ar zvaigzni fināla pārsteigumi – vērā tiks ņemts TIKAI skatītāju balsojums!
Foto: Toms Norde

Šodien, skatītāj, Tev ir liela vara, jo tieši Tu un tikai Tu noteiksi to, kurš uzvarēs šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas finālā.

Ja iepriekš bijām pieraduši, ka bargās žūrijas spēks veido 50% no kopvērtējuma, šovakar šova Dejo ar zvaigzni finālā visu izlems tikai un vienīgi skatītāji. Atgādinām, ka nobalsot par savu favorītu varat divos veidos – zvanīt uz attiecīgā pāra tālruņa numuru, kā arī tepat, portālā Skaties.lv (balsojumu vari atrast šeit!). Šodien spiežam pa pogām īpaši aktīvi!

TOP komentāri

 • inka
  +7 +7 0

  inka

  Pagājušā raidìjuma skatītāju balsojums:
  telefonu balsis. skaties.lv balsojums. KOPĀ
  Grāvelis: 2881. 9256. 12137
  Greifāne: 3524. 7048. 10572
  Oliņš: 4245. 5776. 10021
  Skulte: 2117. 7470. 9587
  ???????????????????????????????????????????????????????????
  Gribēšu redzēt godìgu balsu atspoguļojumu!!!!! GODĪGU!!!!!!!!!!!!!
 • Krista
  +1 +1 0

  Krista

  Beidzot šī slavenību ampelēšanās beigsies - noziedējušu slavenību popularitātes celšana. Lai es teretu vel naudu, balsojot par kaut kadu iedomigu blondini... jaaa... butu labak to naudu ziedojusi kam celakam...
 • Lūgums
  +1 +1 0

  Lūgums

  Var būt iespējams publicēt - kā līdz rezultātam nonāca auditorkompānija (vai kas tur to skaita). ..Mēs taču balsojām, izdevām naudiņu, arī uzticējāmies, tomēr rezultāts nepārliecina!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl