4 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Oliņš atklāj, ka pirms kāda laika bijis septiņus gadus attiecībās ar meiteni, taču tagad viņš ir brīvs vīrietis.

Kā saka Oliņš: ”Šobrīd esmu brīvs čalis, nav draudzenes! Bet pēc avārijas [Mārtiņš Oliņš savulaik cieta smagā negadījumā, kad nokrita no motocikla. Gūtās traumu dēļ viņš pārvietojas ratiņkrēslā – red.], bet pēc avārijas man bija draudzene. Mēs nodzīvojām vairāk nekā setiņus gadus kopā. Iepazināmies jau tad, kad biju ratiņkrēslā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto no Dejo ar zvaigzni!

Viņš atklāja, – kā jau dzīvē gadās, šīs attiecības esot beigušās, bet tagad viņš kādu laiciņu esot brīvs. ”Vairāk pat varbūt esmu pārņemts ar kaut kādām darba lietām, izklaidēm, ikdienu…, kaut kā tā laikam,” stāsta vienmēr optimistiskais Mārtiņš Oliņš.

Vaicāts, vai Mārtiņš dejo arī ikdienā, tad var redzēt, ka viņa seja atplaukst smaidā. Viņš stāsta, ka labprāt dejo arī ikdienā, aiziet uz kādu deju pasākumu. Mārtiņš stāsta, ka cilvēki ir atsaucīgi un uz dejām aicina gan viņš, gan arī pats tiek aicināts.” Ir tā – ja es aicinu dejot, neatsaka, un ir arī tā, ka nāk pie manis. Ja redz, ka es sēžu maliņā, nāk pie manis un grib ar mani dejot. Patīk cilvēkiem!” atklāts ir Mārtiņš, ”nav tāda atgrūšanās – kas tu tāds esi, liec mani mierā!”

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl