Komentāri
Dejo ar zvaigzni dalībnieki atkalapvienojas un pošas unikālam “flešmobam”
Foto: Skaties.lv

Populārais TV šovs Dejo ar zvaigzni jau aiz kalniem, tomēr, pirms atsākt savas ikdienas gaitas ar pilnu sparu, tā dalībnieki vēlreiz apvienojušies, lai realizētu līdz šim Latvijā nebijušu “flešmobu”.

Šajā nedēļas nogalē – sestdienā – viesnīcas Hotel Jūrmala Spa terasē un tai piegulošajā teritorijā notiks veselības festivāls Starptautiskā labjūtes diena ar devīzi: “Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!”. Festivāla mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt labu pašsajūtu un pozitīvu domāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivāla ietvaros pulksten 13.00 Jūrmalā pirmo reizi notiks dejas zibakcija (flashmobs) profesionāla dejotāja un televīzijas šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Viktora Haritonova vadībā. Viņam pievienosies arī citi šova dalībnieki, kā arī profesionāli dejotāji no citām Latvijas vietām. Plānots, ka šī zibakcija tiks pārraidīta vēl 70 valstīs, Jūrmalas vārdu nesot pasaulē.

Skaties.lv bija iespēja ielūkoties mēģinājuma aizkulisēs un iemūžināt dejotāju atkalsatikšanās prieku.

Visas dienas garumā Jūrmalā iecerētas dažādas aktivitātes: staigāšana ar ķekatām, atklātā jogas nodarbība, bērnu izklaides un attīstošās nodarbības – šahs, sporta stafetes, zīmēšana, seju apgleznošana un daudz kas cits. Būs arī spa masāžas meistarklases. Pasākumā aicināti jebkura vecuma interesenti – gan bērni, gan jaunieši, pieaugušie un seniori, visas izklaides un aktivitātes ir bez maksas.

FOTO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl