Daudz laimes dzimšanas dienā, Ieviņ!

Komentāri

Šodien, 29. septembrī, 36. dzimšanas diena ir aktrisei un šova Izklausies redzēts zvaigznei Ievai Pļavniecei! Vissirsnīgākie sveicieni un laba vēlējumi šūpuļsvētkos!

Talantīgā aktrise 2013. gada pavasarī paziņoja par aiziešanu no Dailes teātra, turpinot strādāt ārštatā un citos teātra projektos. Dailes teātra štatā Pļavniece darbu uzsāka 2002. gadā, bet jau 2000. gadā viņa bija saņēmusi Spēlmaņu nakts balvu par spilgtāko debiju Guntara Rača un Raimonda Paula mūziklā Leģenda par Zaļo jumpravu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pusotru gadu Ieva saimnieko mūzikas un teātra restorānā Happy Days & Nights, kur gan organizē pasākumus, gan pati spēlē uz tā skatuves. Aktrises ikdiena paiet, arī dublējot filmas un seriālus.

Pēdējos gados uzmanības centrā bijusi arī Ievas Pļavnieces privātā dzīve. Viņa ir viena no retajām pašmāju daiļā dzimuma pārstāvēm, kura publiski paziņojusi par savu netradicionālo seksuālo orientāciju. 2013. gada septembrī Ieva Pļavniece un viņas draudzene Anemika Goldberga ārvalstīs reģistrēja savas attiecības un nu ir precējušās. Tolaik Ieva piebilda, ka mīlestībai nav dzimumu, ir vienkārši mīlestība un ir jāizbeidz slēpties “skapjos”. Intervijā žurnālam Kas Jauns viņa norādīja, ka cilvēki nespēj iedomāties, cik patiesībā ir daudz cilvēku, kuri pieder seksuālajām minoritātēm.

Aizvadītajā svētdienā Ieva Pļavniece kāpa uz skatuves TV3 pārvērtību šovā Izklausies redzēts. Viņai bija jāiejūtas amerikāņu dziedātājas Lady Gaga ampluā.

Skaties video!

Lasi vēl