Cīņu šovā Dejo ar zvaigzni turpinās visi dalībnieki!

85 komentāri
Cīņu šovā Dejo ar zvaigzni turpinās visi dalībnieki!
Publicitātes foto

Visi dalībnieki, ieskaitot seriāla Viņas melo labāk zvaigzni Eviju Skulti un viņas partneri Raimondu Andersonu, dejos arī nākamnedēļ, informē TV3.

Šāds lēmums pieņemts vakarnakt, kad pēc šova Dejo ar zvaigzni tiešraides, tika atklāta tehniska kļūda balsojumā par dalībnieku sniegumu. Visas tehniskās nepilnības ir novērstas, un nākamie raidījumi norisināsies bez sarežģījumiem. Visi dalībnieki ir gandarīti, ka nevajadzēs šķirties pēc pirmā raidījuma un varēs turpināt kopīgu cīņu.

MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena:

Pirmo reizi TV3 šovā vērtēšana notika trīs dimensijās – interneta portālā Skaties.lv, telefoniski un žūrijas balsojumos. Tomēr vakar naktī atklājām tehniskas problēmas, kuru dēļ tiešraidē paziņotie rezultāti nebija precīzi. Visas problēmas ir novērstas, un šāda situācija vairs neatkārtosies.

Spot cafe, kur pēc tiešraides notika ballīte, visiem dalībniekiem tika paziņots, ka Evija Skulte paliek TV3 šovā Dejo ar zvaigzni. Uzzinot, ka E. Skulte paliks šovā, atvieglojumu izjuta arī viņas draugs, seriāla Viņas melo labāk producents Rimvīds Martinaitis (Rimvydas Martinaitis), kurš izteica solījumu viņu bildināt, ja mīļotā iekļūs šova finālā.

”Šodien man gribas raudāt – no prieka, ka varēšu dejot, kā arī no visa vakardienas pārdzīvojuma! No rīta, kad pateicu bērniem, ka tomēr palikšu šovā, viņu sejās bija tāds smaids, ka, noteikti viņu dēļ un visu to cilvēku dēļ, kuri man tic, saņemšos un turpināšu,” emocijas pauž šova dalībniece E. Skulte.

TOP komentāri

 • Marija
  +22 +22 0

  Marija

  Tiešām esmu ļoti vīlusies šī gada šovā. Viss ir tik neorganizēti kā tirgus placī...visi runā kad un ko vēlas. Šova vadītāji visu vakaru tikai par to, cik viņi ir labi. Šova sākumā skatītājus pat neiepazīstina ar žūriju, runāšana notiek tad, kad rāda video, un ja nav ko teikt, vai tiešām ir jārunā tukšas, nenozīmīgas frāzes? Ļoti skumji, jo visa ģimene gaidījām šo šovu, bet tāda vilšanās vien sanāca, žēl...
 • ...
  +19 +19 0

  ...

  Kaut kas ar to šovu ir aizgājis šķērsām jau no paša sākuma. Nezinu, varbūt tā vajag, jo arī slikta reklāma ir reklāma. Es, laikam, skatīšos arī nākošnedēļ, jo ļoti gribas cerēt, ka kaut kas būs mainījies...lūdzu sāciet ar vadītājiem - tik daudz bļaušanas, kļūdu, pārteikšanās, neveiksmīgu "joku"...burtiski grieza ausīs visu šova laiku!!! Varbūt katrs par sevi ir ok, bet kopā viņi nelīmējas.
 • Vīlusies
  +17 +17 0

  Vīlusies

  Viss būtu forši, bet vadītāji drausmas...Silova ar saviem neizdevušies jokiem...blonda kaza...veci par stirnu tievu nosaukt...šausmas, pretīgi bija skatīties un klausīties tos klaunus!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl