Komentāri
Caur traumām uz zvaigznēm – optimisma pilnais deju pāris Diāna un Kārlis
Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers (Foto: Skaties.lv)

Aizkadrā šis pāris atzina, ka ar satraukumu tiek galā ļoti labi, kā arī ir optimisma pilni, gaidot pirmo lielo uznācienu svētdienas vakarā. Portāls Skaties.lv uz sarunu aicināja vēl vienu šova Dejo ar zvaigzni pāri Kārli Kemleru un modeli Diānu Kubasovu.

Uz jautājumu, kā abiem ir klājies līdz šim, gandrīz vienbalsīgi atbilde skanēja – jā! “Pirmais numurs būs valsis, otrais būs džaivs. Viss stāsts būs ļoti skaists – par mīlestību! Pirmajā doma ir no filmas miesassargs, un arī dziesma ir izvēlēta no Vitnijas Hjūstones Will Always Love You, un es esmu tā kā tas Kevins, miesassargs, kurš Diānu piesargās, bet viņa ir mana Vitnija,” stāsta Kārlis.

“Es domāju, ka ar katru reizi mums sanāk arvien labāk, bet ir arī sliktās dienas. Piemēram, pirmdiena bija tāda. Biju sevi satraumējusi, plus vēl stress. Vispār nevarēju padejot. Tikai nokaitināju Kārli,” smaidot atzīst Diāna. Gadīgais horeogrāfs esot meitenei iedevis brīvas divas dienas, bet tā atpūtas vietā modele izvēlējusies patrenēties vairākas stundas, kā rezultāta ceļā saitēm bijusi pārslodze.

“Otrdien šķita, ka nu viss būs “tūtē”, bet biju ļoti iepriecināts. Neskatoties uz visām traumām, jau pieminēto ceļa traumu, kā arī muguru, kuru viņa savainoja filmējoties uz batuta, šķiet, ka svētdien viss būs labi!” Iepriekšējā pieredze Diānai bijusi neliela – vidusskolas laikā pamēģināts hiphops un vēl šis tas, bet nekas nopietns tur nekad nesanāca. “Bet man vienmēr ir gribējies dejot, taču kaut kā tas sapnis tā arī palicis neizsapņots, bet tas noteikti notiek šeit – es to izsapņoju!”

Modele un dejotājs uz laukuma!

Lasi vēl