Atsperīgais džaivs Ginta un Jeļenas izpildījumā

12 komentāri

Gints un Jeļena uzsāka deju ļoti daudzsološi, bet tās vidū Gintu pārņēma uztraukums, un viņš sajauca deju soļus un pazaudēja ritmu.

Kopumā viņiem izdevās nodejot ritmiskus, sinhronus “kikus”. Gintam ir jāpievērš uzmanība pēdu tehnikai, jo, izpildot “kikus”, pirkstgaliem jābūt nostieptiem, nevis “gludeklītī”.  Saskaņoti tērpi un mūzikas pavadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Dejas vidū Gintam izdevās nodejot sieviešu džaiva pamatsoli. Labi vadīja savu deju partneri. Dejas beigās bija jūtams nogurums, tāpēc priekšnesums vairs nebija tik atraktīvs.  Brīdī, kad Gints pacēla Jeļenu gaisā, viņam zuda līdzsvars. Kopumā enerģisks, rotaļīgs džaivs ar skaistu dejas nobeigumu.

Video

TOP komentāri

 • ieva
  +8 +8 0

  ieva

  Katram pārim var būt kāpumi un kritumi, bet pēc time nāk atkal kāpumi! Gins un Liene ir vislabākie, un mēs atbalstītāji, tādēļ no viņiem nenovērsīsimies, ka kaut kas nesanāca, tieši tagad pirms fināla mūsu atbalsts viņiem ir ļoti vajadzīgs! Malači esat un turaties!!!
 • Goulddigger
  +7 +7 0

  Goulddigger

  bija forši turaties :) malači tas nekas ka Gints bij saguris uz dejas beigām. nākamreiz pacentīsies un būs labi. es pat velvienu dr.lv profilu uztaisīju lai varu balsot par jums. ;) un tam ponomorjovam (vai kā viņu tur sauca) var redzēt ka Gints prost nepatīk. bet ja jau esi žūrijā ir jāvērtē pēc dejas izpildījuma nevis pēc tā patīk vai nē. ja man būtu jāvērtē viņš pēc tā cik ļoti man viņš patīk es pat šaubītos par 0... Malači Gint un Liene turaties turu īkšķus ;)
 • asdfghj
  +6 +6 0

  asdfghj

  Pilnīgi piekrītu par Ponomorjovu..var redzēt,ka nepatīk Gints un Liene ..viņam patīk Greifāne..arī tas ir redzams

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl