2 komentāri
Artis Pabriks fokstrotu nodejo ar Agitu Mironovu un pievienojas šova žūrijai!
Foto: Toms Norde

Šovakar šovā Dejo ar zvaigzni jau uzreiz pirmie pārsteigumi – bargajai žūrijai pievienojas ceturtais loceklis, bijušais ārlietu un aizsardzības ministrs, kā arī kādreizējais dejotājs – Artis Pabriks.

Jau ceturtdien vakarā ziņojām, ka pirmais no šīs svētdienas pārsteigumiem ir tas, ka Artis Pabriks ir uzaicināts viesa statusā nodejot vienu deju šovā Dejo ar zvaigzni, taču līdz pat pašam tiešraides sākumam nebija zināms šā uznāciena mērķis. Nupat, nupat tiešraidē atklājās, ka viņš pievienojas šova žūrijai, kļūstot par ceturto vērtētāju. Otrs pārsteigums ap šo notikumu ir tas, ka viņa deju partnere būs neviena cita kā cita žūrijas locekle Agita Mironova. Viņi Detroitas muzikanta Rodrigesa, iespējams, zināmākās dziesmas I Wonder pavadījumā nodejoja lielisku fokstrotu.

Iesildīšanās pirms tiešraides ar Agitu Mironovu

32 gadus vecas deju kurpes

“Es pats agrāk esmu bijis dejotājs, un jau 32 gadus esmu palicis uzticīgs šīm deju kurpēm,” portālam Skaties.lv atzina Pabriks. “Iemesls, kāpēc metu kauliņus un piekritu šim šovam, ir mans jaunību dienu hobijs – sporta dejas jeb, kā tolaik tās sauca, sarīkojumu dejas. Tieši tāpēc arī es no sava skapja esmu izņēmis vecās dejošanas kurpes.” Bijušais ārlietu un aizsardzības ministrs dziesmas izvēli komentē pavisam vienkārši: “Sena melodija ar samērā interesantu vēsturi, kas varbūt atklāj ne tikai šo šovisko ārišķību, kas bieži ir mūzikai. Šai ir dziļš saturs un dziļa cilvēcība.”

Intervija ar Arti Pabriku pirms šova sākuma

 

TOP komentāri

 • Ernests
  0 0 0

  Ernests

  visi mani draugiem . Vińi cer mad šodien paliks Gints Gravelis.
 • 1234
  0 0 0

  1234

  Nav normāli kad žūrija arī dejo tad jav šo šovu var saukt par dejo ar žūriju?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl