4 komentāri
Artis Pabriks: Dejošu, jo gribēju iemēģināt savas 22 gadu vecās deju kurpes!
Foto: Skaties.lv

Intervijā portālam Skaties.lv Artis Pabriks izstāstīja visu, kas nepieciešams, neatklājot tikai vienu – kas būs viņa deju partnere? To uzzināsim tikai svētdienas vakarā!

Protams, jautājām, ko tad iespējams sagaidīt no Pabrika kunga šova Dejo ar zvaigzni astotajā uznācienā. “Nu, ja baumas apstiprināsies, tad tā būs viena no manām mīļākajām dejām jaunībā – fokstrots.” Kamēr noritēja intervija, bijušais ārlietu un aizsardzības ministrs jau bija uzvilcis kājās savus 22 gadus vecos deju apavus. “Tās joprojām ir izmantojamas, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc es piekritu šim pasākumam.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artis Pabriks gatavojas svētdienas priekšnesumam

Ir izvēlēta arī mūzika, pie kādas Pabriks dejos kopā ar savu noslēpumaino deju partneri – tas būs skaņdarbs, ko izpilda mūziķis no Detroitas vārdā Rodrigezs, un dziesma saucas I Wonder. “Tā varbūt nav pārāk plaši dzirdēta, bet, manuprāt, tai ir ļoti dziļš konteksts, ko var redzēt arī filmā, kas uzņemta par šo mūziķi. Man ļoti uzrunāja šis stāsta un tās saturs. Ja runājam par šovu, aiz katrām skatuves lampām ir arī sava traģēdija.”

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl