Komentāri
Ārpus deju laukuma Elmārs Tannis saliedē komandas, bet viņa deju partnere organizē pasākumus
Elmārs Tannis un Elza Pole (Foto: Skaties.lv)

Nedēļas nogale ir gandrīz klāt! Vēl pēdējās darba stundas, viena brīvdiena, un beidzot būs klāt arī ilgi gaidītais šovs Dejo ar zvaigzni. Līdz tam turpinām iepazīstināt ar visiem dalībniekiem. Šoreiz par to, ko Elmārs Tannis un Elza Pole dara ārpus deju laukuma.

Elza dejo jau kopš 6 gadu vecuma, bet pēc četru gadu viesošanās Itālijā sevi atdeva citiem izaicinājumiem. Savulaik meitene arī trenējusies pie šova veidotājiem Agitas un Valērija Mironoviem, ar kuru palīdzību tika uzvarēti pirmie Latvijas čempionāti un sasniegts pasaules čempionāta fināls! Taču kā augstāko karjeras punktu Elza min dalību pasaules slavenajā sporta deju šovā Burn The Floor, no kura atgriezās pagājušajā gadā pēc gandrīz gadu ilga līguma ASV. Tagad ikdienā Elza nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, strādājot pasākumu aģentūrā Chocolate Events. “Tā ir īsta dzīves skola,” min Elza. “Neviena grāmata un neviena mācību iestāde nekad neiemācīs tik daudz un dažādas lietas kā lielu un atbildīgu pasākumu organizēšana!”

Elmārs ir pazīstams kā kādreizēju TV pavāršovu vadītājs, taču šobrīd viņš savu laiku pavada, vadot dažādus pasākumus, tostarp grupu saliedēšanās jeb tā saucamos Team Building, kā arī sniedz konsultācijas restorānu biznesā. Brīvajā laikā slēpo, smejas un, kā redzat, tagad arī dejo! Īsts dzīves profesionālis.

Elmārs Tannis un Elza Pole gatavojas uznācienam!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl