Komentāri
Ar ilgo gatavošanos uznācieniem visvairāk neapmierinātas bijušas tieši šova zvaigznes
Foto: Toms Norde

Šovs ir beidzies! Lai dzīvo šovs! Vairāki Latvijā zināmi cilvēki savus īkšķus turējuši tieši par uzvarētājpāri jeb Lieni Greifāni un Viktoru Haritonovu. Un ļoti aktīvi viņi to darījuši, izmantojot tviteri. Par to, kā arī fināla aizkulisēm skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

 Ilga pucēšanās – normāla parādība!

Viens pirms uzstāšanās piekārto skatuves tērpu, otrs iesilda locītavas, trešais steidz kafejnīcā atkārtot deju soļus, ceturtais nemierīgi staigā šurpu turpu. Tas viss – uztraukuma mazināšanai. To mazāk jūt pāri, kas no šova jau izbalsoti. Piemēram, fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs Rīgas kinostudijas gaiteņos vicina pašdarinātu pātagu. “Es tikai šodien [svētdien – red.] uzzināju, ka man kas tāds nepieciešams. Aizbraucu mājās, un tas man aizņēma pusstundu, lai uztaisītu divas tādas, jo pirms tam jau zināju, kā to uztaisīt. Savukārt Aleksandra deju partneres Martas Kalējas āda kļuvusi vismaz par pāris toņiem tumšāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dejotājiem ilgā pucēšanās pirms uznācieniem ir normāla parādība, un viņi jau ir pieraduši pie daudzajām stundām. Vislielāko problēmu tas sagādā šova zvaigznēm. Kalēja stāsta, ka pūderi no baltām kleitām pēc trešās, ceturtās dejas jau esot neiespējami izmazgāt. Diāna Kubasova ir ne tikai ielikusi kontaktlēcas, bet arī tikusi pie hennas tetovējumiem: “Ikdienā to nevaru atļauties, bet, tā kā es pirmdien braucu atvaļinājumā uz nedēļu, tagad varu to atļauties, jo ikdienā ir kaut kāda fotosesija, vēl kaut kāds pasākums!”

FOTO NO ŠOVA AIZKULISĒM

Asociāciju spēle

Lai gan šova žūrija sagatavojusi ne mazums pārbaudījumu finālistiem uz skatuves, raidījums Bez Tabu viņus izaicina uz asociāciju spēli šova aizkulisēs. Evijai Skultei vēli vakari asociējas ar treniņiem, pirmā deja – katastrofa. Lienei Greifānei deju kurpes atgādina par to, ka spiež, bet brokastu un atpūtas viņai nav. Nacionālā teātra aktrisei grūtākā deja ir samba, bet Greifānei Ponomarjova kungs šķiet ideāls.

Pirmā sieviete, kas Latvijā uzvar šovā Dejo ar zvaigzni

Lai gan treniņus vēlās vakara stundās izbaudījuši visi šova dalībnieki, pirmo vietu izcīnīja dziedātāja Liene Greifāne, laužot stereotipu, ka šovā Dejo ar zvaigzni uzvar tas pāris, kur zvaigznes statusā ir vīrietis. “Daudz draugu un paziņas ir teikuši: nu jā, uzvarēs jau vīrietis, jo tā vienkārši ir iegājies! Taisnība vienmēr uzvar! Jā, bet Liene neuzvarētu, ja nebūtu vīrieša!” jokojas šova vadītāji Jānis Āmanis un Maija Silova, kuriem, neskatoties uz šova beigšanos, nekas vēl nav beidzies. “Jānis mani solīja uzaicināt līdzi uz copi, un, ja tas nenotiks, tad tev visas Latvijas priekšā būs liels fuj, fuj, fuj!”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl