Ar bargiem žūrijas vērtējumiem sākas jaunā Dejo ar zvaigzni sezona

47 komentāri
Ar bargiem žūrijas vērtējumiem sākas jaunā Dejo ar zvaigzni sezona
Foto: Toms Norde

Ilgi gaidītā Dejo ar zvaigzni jaunā sezona beidzot ir sākusies, kurā uzvarēja Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, pirmajā šova raidījumā sagatavojot lēnā valša programmu, un tika ziņots, ka vismazāk balsu saņēma Evija Skulte un Raimonds Andersons, kuriem šovs nu būšot beidzies.

Vēlāk gan tika noskaidrots – balsu skaitīšanā notikusi tehniska kļūme, un E. Skulte un R. Andersons tomēr šovā turpinās cīņu arī nākamnedēļ!

Šovu atklāja Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis ar savu deju partneri Lieni Taranu, un jau pēc viņu ugunīgā uznāciena bija skaidrs, ka žūrija, ko veido baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, sporta deju sacensību tiesnese un trenere, Deju studijas 7 vadītāja Agita Mironova un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks, nevienu nežēlos, piešķirot pārim vien 11 punktus no 30 iespējamajiem.

Lielāko punktu skaitu (17) saņēma Diāna Kubasova ar Kārli Kemleru un Lolita Novikova ar Andri Antuzeviču. Tikai 10 punktus žūrijas vērtējumā saņēma Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols ar deju partneri Lesiu Bogačovu.

Pirmajā šova Dejo ar zvaigzni uznācienā dalībniekiem bija jāsagatavo lēnā valša vai arī čačača programma, kur mūsu varoņiem bija jāparāda ne tikai uz deju soļi, bet arī jāapliecina tas, ka viņi spēj izjust mūziku.

Pirmajā šovā varējām dzirdēt skaņdarbus no tādiem izpildītājiem kā Frenks Sinatra (Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja), Vitnija Hjūstone (Diāna Kubasova un Kārlis Kemlers), Adeles (Evija Skulte un Raimonds Andersons) un daudziem citiem.

Portāla Skaties.lv interneta balsojumā laurus plūca jau pieminētie Gints Grāvelis un Jeļena Tarana, bet vismazāk balsu saņēma Lolita Novikova un Andris Antuzēvičs,.

Skaties foto!

TOP komentāri

 • nilga
  +7 +7 0

  nilga

  Žūrijas komisija superīga, dejotāji - arī, vadītāji - pilnīgi garām, šovu skatījos atkārtojumā, tikai sižetus par dejotājiem, pašu deju un žūrijas vērtējumu, jo vadītāju tukšā pļāpašāna pilnīgi nebaudāma un veltīga laika "nosišana".
  Un vai tad dejotāja Svetlana ir no Krievijas, ka nerunā latviski? Neforši.
 • gide
  +7 +7 0

  gide

  Ļoti gaidīju šovu, bet dziļi vīlos pēc pirmā raidījuma. Vakara vadītāji traucēja skatīties ar savu lieko runāšanu, traucēja izteikties žūrijas locekļiem. Bardaks. Vienīgais deju pāris , kas emocionāli saviļņoja ir Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska. Pelnīta uzvara. Par dažiem dalībniekiem varēja tik pabrīnīties, kā viņiem nebija kauns uzstāties.
 • kiki
  +5 +5 0

  kiki

  Ponomarjova kungam nevajadzētu ļaut iziet sabiedrībā,izskatās ka uzpūtīgam pāvam par maz uzmanības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl