Komentāri
Ansis Pūpols treniņos izmanto īpašus ķermeņa atsvarus; skaidro speciāliste
Foto: Skaties.lv

Lai vislabāk sagatavotos svētdienas lielajam iznācienam, kad tiešraidē TV3 kanālā būs redzama šova Dejo ar zvaigzni pirmais raidījums, tiek izmantoti visi līdzekļi. Šodien Ansim Pūpolam uz ķermeņa bija redzami īpaši atsvari stājas uzlabošanai.

Skatoties bildes, varētu šķist, ka Nekā personīga žurnālists, nedod Dievs, guvis kādu traumu, bet tā nebūt nav. Tie ir īpaši atsvari, kurus dejotāji bieži vien izmanto gadījumos, kad grūti noturēt prasīto stāju. “Kad cilvēki sāk mācīties dejot, nereti ir grūti noturēt taisnu kaklu, jo viņi atklāj muskuļu grupas, par kuru eksistenci nemaz nezināja. Muguras vertikālei jābūt izteiksmīgi staltai – pleci lejā, kakls garš. Bet ir tādi, kuri kaklu grib “stutēt” ar pleciem,” skaidro profesionālo Sporta deju sacensību tiesnese un trenera, deju studijas 7 vadītāja, kā arī šova Dejo ar zvaigzni žūrijas locekle Agita Mironova. “Tieši tāpēc labi ir lietot šādus atsvarus, lai noturētu plecus vietā un kakls būtu iztaisnots.”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl