Ansis Pūpols: Es pilnīgi visu sajaucu!

Komentāri

Ja pirmajā nedēļā tehnisku iemeslu dēļ šovu Dejo ar zvaigzni nepameta neviens dalībnieks, šoreiz gan sistēma bija savesta kārtībā, un kā pirmais no pārējiem dalībniekiem atvadījās Ansis Pūpols ar Lesiu Bogačova. Piedāvājam nelielu ekskluzīvu interviju ar Nekā personīga žurnālistu uzreiz pēc tiešraides beigām.

“Es pilnīgi visu sajaucu!” atzīst Ansis Pūpols. “Es tikai kādas 20-30 sekundes dejoju tā, kā tas bija jādara, tāpēc tas ir likumsakarīgs gala iznākums.” Uz to, vai viņam ir žēl, viņš atbildēja apstiprinoši: “Protams! Ir ieguldīts darbs, tērēts savs laiks un tā, bet tā tam laikam vajadzēja būt.” Pirmo desmitnieku pēc žurnālista ieskatiem varētu saņemt vai nu Evija Skulte, Liene Greifāne vai Lolita Novikova.

Plašāka intervija ar Ansi Pūpolu

Anša Pūpola pavadītais laiks šovā Dejo ar zvaigzni

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl