Annas un Jāņa pēdējā deja šovā

1 komentārs

Anna un Jānis dejai izvēlējās emocionāli piesātinātu grupas Metallica dziesmu Nothing Else Matters. Žūrija un skatītāji no Annas gaidīja emocijas, taču tās varēja būt izteiktākas.

Kleita, ar ko Anna šovakar uzstājās, bija par vienkāršu. Iespējams, ka šā pāra mērķis bija parādīt Vīnes valsi pavisam vienkāršu, vieglu un skaistu, tomēr ne viss izdevās, kā plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Iegāza neveikli palēcieni, Annai bija pārāk mazs atspēriens. Kustība varēja būt dinamiskāka. Laba stāja un roku rāmis. Anna ar Jāni skaisti izdejoja “flekeri”. Bija vēlams sajust Annas emocijas un sajūtas, dejojot pie šādas mūzikas, bet nekā.

Anna minēja, ka dziesma ir veltīta cilvēkiem, kam dzīvē kaut reizi ir sāpējis. Plūstošo Vīnes valsi skatāmies video sižetā!

Video!

TOP komentāri

  • JURČIKS.LV
    0 0 0

    JURČIKS.LV

    Man personīgi PATIKA,... Anna centās, bet ne vienmēr ideāli sanāk!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl