Annas un Jāņa izpildījumā tiek nodejota klasiska rumba

Komentāri

Anna Lieckalniņa un Jānis Strēlnieks nodejoja rumbu pie slavenās britu dziedātājas Adeles dziesmas Make you feel my love. Anna cītīgi trenējās visas nedēļas garumā, bet tomēr viņai pietrūka emocijas šajā kaislīgajā mīlas dejā – rumba.

Iespējams, ka viņa šo deju izdzīvoja no iekšienes. Jānis ir iemācījis Annai uzticēties un pakļauties deju partnerim. Šis pāris nodejoja plūstošu rumbu ar daudz pamatsoļiem un klasiskām rumbas figūrām. Pietrūka dejas kulminācijas jeb nobeiguma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Annas kleitas izvēle bija ļoti veiksmīga un atbilstoša rumbai. Vizuāli Anna ar Jāni ir ļoti saskanīgi, kas piešķir šim pārim pievienoto vērtību.

Turpmāk treniņos Annai lielāka uzmanība ir jāpievērš pēdu darbībai un roku līnijām. Annas un Jāņa stiprā puse ir standarta dejas, redzēsim, ar ko viņi mūs pārsteigs nākamajā raidījumā!

Video!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl