Komentāri

Svētdienas vakarā šova Dejo ar zvaigzni piektais uznāciens pēdējais izrādījās Annai Lieckalniņai un viņas partnerim Jānim Strēlniekam. Intervijā uzreiz pēc tiešraides Lieckalniņa izstāstīja, ka būtu apmierināta arī ar ļoti zemām atzīmēm.

Jautāta, vai viņa ar šādu attieksmi neuzlika sev neveiksmes zīmogu vēl pirms uzstāšanās, Anna atbild: “Tas nebija nelaimes zīmogs, tā vienkārši bija skaista sajūta, ka tas būtu forši!” Par aizvadīto laiku viņa atzīst, ka tas bijis brīnišķīgs, fantastisks laiks. “Super! Dejot iemācījāmies, šovā bijām, un tagad var atkal darīt tās pārējās lietas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video intervija

Šovs viņai paņēmis ļoti daudz laika, tāpēc varēja nolasīt, ka viņa pat mazliet priecājas, ka varēs atgriezties ikdienā. “Un vēl pavasaris sākas!” smaidot atzīst Lieckalniņa. “Paldies visiem, kas mūs atbalstīja. It īpaši pēc “tehniskā” tango un rumbas, kad saņēmām visvairāk skatītāju balsu!” Sarunas noslēgumā viņa pārējiem novēlēja izturību: “Tas ir drosmīgi šeit būt! Uzticieties viens otram!”

Annas Lieckalniņas un Jāņa Strēlnieka pēdējā deja

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl