Aleksandrs Sokolovs pievērsīšoties dejotāja karjerai

1 komentārs

… kas, protams, nav domāts nopietni, bet varbūt skandalozajam fotogrāfam patiesi jāpadomā, ja ne par jaunu profesiju, tad vismaz hobiju, jo vakardienas uzstāšanās pierādīja, ka Aleksandrs Sokolovs prot ne tikai knipsēt, bet arī diezgan labi nodejot lēno valsi.

Īsi pēc Aleksandra Sokolova un Martas Kalējas uzstāšanās, kurā viņi Frenka Sinatras pavadībā skatītājiem un žūrijai atrādīja lēnā valša programmu, portāls Skaties.lv vienā no mirkļiem aizkulisēs uzzināja interesantu lietu – fotogrāfs pēc savas uzstāšanās bija tik saviļņots, ka ir gatavs mest savu profesiju pie malas, lai nododotos profesionāla dejotāja karjerai.

Sokolova atzīšanās

Aleksandra Sokolova un Martas Kalējas uzstāšanās

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl