Alberta Kivlenieka izteiksmīgā žestikulācija

6 komentāri

Šova Dejo ar zvaigzni žūrijā sēž ne tikai bargais Vladimirs Ponomorjovs, bet arī žestikulāciju meistars, deju pasniedzējs un mūziklu horeogrāfs Alberts Kivlenieks.

Agita Mironova dejām pieiet no sievišķīgās puses, Vladimirs Ponomarjovs parasti bargi kritizē dejotāju izpildījumu, bet visemocionālākie vērtējumi parasti sanāk Albertam Kivleniekam, turklāt apvienojumā ar spārnotiem izteicieniem. Lūk, neliels atskats uz pašu pirmo šova Dejo ar zvaigzni raidījumu, kurā horeogrāfs “izpildījās” ar žestikulāciju.

TOP komentāri

 • Ilze
  +2 +2 0

  Ilze

  Ja godīgi, šovu pārstāju skatīties dēļ žūrijas, ļoti nepatīk šie aizspriedumainie, neorģinālie, stereotipiskie pagājušā gs veči. Skatītājs vēlas oriģinālus un radošus priekšnesumus, ko dejotāji arī cenšas radīt, bet pilnīgi aizspriedumainie žūrijas locekļi nosit visu vēlmi domāt interesanti. Patiešām, riebjas skatīties.
 • marija
 • Kaspars
  0 0 0

  Kaspars

  Nomainiet tak beidzot to žūriju, lai cilvēki var skatīties normālu raidījumu! !!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl