Komentāri
AIZKULIŠU FOTO: Kā tiek grimēti Dejo ar zvaigzni dalībnieki
Foto: Toms Norde

Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un šova Dejo ar zvaigzni faniem piedāvā fotoieskatu, kā mūsu varoņi tika gatavoti lielajam, nu jau piektajam deju uznācienam.

Kā jau katru nedēļu, kvēlākajiem atbalstītājiem un līdzjutējiem dāvājam iespēju ieskatīties tur, kur citiem nav ļauts. Šoreiz bilžu galerija veltīta grimam, jo tas, ko skatītāji redz savās zilajās kastēs, ir viens, bet tam ir arī īpaši jāsagatavojas. Citam nepieciešama frizūra, ko veido pat stundām ilgi. Citam uz sejas ir kādi īpaši spīdeklīši, kas prasa lielu koncentrēšanos un arī laiku, lai tos uzliktu. Vēl kādam pūderis uz sejas jāpiekoriģē īsi, īsi pirms uzstāšanās. Kā viņi gatavojas tam, kā jūs, skatītāji, viņus redzat, skatieties bilžu galerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvaigžņu un dejotāju grims pirms uzstāšanās

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl