Komentāri
FOTO: ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieki tiekas drifta ballītē
Ilze Zvēra/f64

Ieskandinot brīvdienas, šova ”Dejo ar zvaigzni” ceturtās sezonas dalībnieki tikās jaukā atkalredzēšanās pasākumā drifta hallē. Skatītāju iemīlētā kompānija ļāvās sirsnīgām sarunām nepiespiestā gaisotnē un iemēģināja drifta priekus.

Aktrise Evija Skulte, biznesa lēdija Svetlana Leva, pavārs Elmārs Tannis, ”Latvijas lepnums” Mārtiņš Oliņš, kā arī dejotāji tikās ballītē, kas jau kļuvusi par zināmu tradīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtās sezonas lieliskā kompānija pēc šova kļuvusi par labu draugu pulku, tāpēc regulāri savācas kopā uz nelielām svinībām. Šoreiz tās notika drifta hallē.

Kā izrādījās, ”Dejo ar zvaigzni” dalībnieki ir izcili ne tikai uz deju grīdas, bet arī pie stūres! Varbūt kā nākamais taps šovs ”Drifto ar zvaigzni”? Skaties.lv piedāvā apskatīt bildēs, kā viņiem tur gāja!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl