Komentāri

Visas šova Dejo ar zvaigzni dāmas no saviem deju partneriem gaida vienu un to pašu dāvanu – galvenokārt labu dejošanu. ”Šī diena ir pilna ziedu un prieka,” sajūsmu par 8. martu neslēpj Diāna Kubasova.

Šova Dejo ar zvaigzni vadītāja Maija Silova atzīst, ka parasti izvēlas atturīgākus tērpus, bet par godu Sieviešu dienai ģērbusies spilgtākos toņos. Šova dalībniecei Annai Lieckalniņai tikai stundu pirms šova tapa tehniski ļoti sarežģīts kostīms – abi ar partneri uz skatuves iznesa apmēram 40 m vadu. Košais priekšnesums iepriekš nebija plānots kā speciāls 8. marta iznāciens. ”Kad nāca 8. marts tuvāk, tikai tad es sapratu, ka 8. martā es būšu robotsieviete,” atklāj Anna Lieckalniņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par īpašu svētku dienas sajūtu parūpējās dziedātājas un dejošanas šova dalībnieces Lienes Greifānes partneris Viktors Haritonovs, kurš šķietami apņēmās apsveikt visas sievietes kinostudijā.

Par ziedu trūkumu īpašajā dienā nesūdzējās arī modele un skaistumkaraliene Diāna Kubasova, kurai puķes dāvājis gan deju partneris, gan citi šova dalībnieki. Tikmēr dziedātāja Lola 8. marta priekšnesumu veltīja savam draugam. ”Stāsts ir par to, kā mēs iepazināmies,” viņa norāda.

Vairāk skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl