Dāvis Valdnieks atvainojas par savu aso izrunāšanos vakariņu šovā

TV3 izklaidējošais šovs ”Vakariņas četratā” šonedēļ vienkopus pulcējis visnotaļ kolorītu kompāniju – mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas mākā piekritis TV producents Dāvis Valdnieks, iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieks Oskars Bērziņš, radošā personība Līga Rīga un māksliniece Ieva Cipruse.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Saa

  Saa

  Vispār jau etiķete neliedz sievietei sēsties pie galda ar cepuri. Tā ka aizrādījums no Zanes ir nevietā. Par raidījumu- tas ir pirmais no raidījumiem ko noskatījos visas sērijas. Jauka kompānija, lieliskas receptes. Paldies
 • Zane

  Zane

  Ar cepurēm nu pie galda neviens nesēd tas nav pieklājīgi , par to vien vajadzēja noņemt punktus , desertu nošpiko no iepriekšējā. Cirks!
 • Daina Kiršteine
  +11 +11 0

  Daina Kiršteine

  Pirmo reizi šo raidījumu laikā, es, šajā pusē ekrānam, arī smējos. Jauni, forši cilvēki, bauda vakariņas, atbrīvoti. Un, ja runa par smiešanos un apsmiesanu, tad viņi smējās ne tikai viens par otru, bet pasmējās arī paši par sevi. Un tas ir kolosāli. Viņi ir visu laiku labākie, Lieliskais četrinieks. Paldies jauniešiem par pozitīvām emocijām. Un man vienalga, ko citi komentēs, šīs ir manas, subjektīvās domas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!