Daiļajai Evelīnai Šaulītei neplānots ”ģimenes pieaugums” – zvaigzne meklē palīdzību TV šovā

15 komentāri

Šonedēļ TV ekrānos atgriezusies iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” draiskākā meiča Evelīna Šaulīte. Skaistuli dzīvē nomoka kāda problēma, kuras risinājumi viņa meklējusi, vēršoties pie Latvijas slavenībām.

Ekrāna zvaigzne un ”Coyote Fly” meitene Evelīna Šaulīte jau kādu laiku bauda aizņemtas sievietes statusu – viņas sirdi iekarojis šveicietis Svens. Taču dzīve mīlniekiem piespēlējusi situāciju, kurai paši nav spējuši rast risinājumu.

”Draugi uzdāvināja kāmīšus, it kā divus puikas. Bet viņiem piedzima vesels bars mazu kāmīšu. Nebijām plānojuši tādu ”ģimenes pieaugumu”. Ko darīt?” jautā Evelīna.

Skaistule lūgusi padomu sabiedrībā zināmiem ļaudīm TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”.

Nesen pie Latvijas slavenībām ar sasāpējušu problēmu vērsās arī šovu zvaigzne Aija Dembovska.

Aktierim un Kostjas lomas atveidotājam seriālā ”Viņas melo labāk” Kristianam Kareļinam ir visai ”melns” risinājums: ”Pop-up jūrasskola.”

Pēc tam aktieris atzīst, ka tas nudien bijis ļauni un dzīvnieki viņam patīk. ”Es uz draugiem būtu diezgan pikts, ja man uzdāvinātu kāmīti,” atzīst Kareļins.

Aktieris Artis Drozdovs spriež, ka ”kaut kas ir ar tiem kāmīšiem”. ”Šis, starp citu, nav pirmais gadījums, kad diviem kāmīšu puikām piedzimst seši mazi kāmīšu.”

Tikmēr aktieris Andris Strods, kurš pats nav grauzēju mīļotājs, aicina mazos dzīvnieciņus uzdāvināt zooloģiskajam dārzam.

Dāvināšanu kā otru problēmas risinājumu Evelīnai iesaka arī Kareļins: ”Dāvini saviem draugiem mazos kāmīšus! Arī draugiem būs kāmīši, un arī viņu kāmīšu puikas taisīs jaunus kāmīšus. Tad visiem, visiem būs kāmīši. Un vienmēr būs par ko parunāt.”

15 komentāri