Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu

31 komentārs
Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu
Privātais arhīvs

TV šovu zvaigzni Lauru Cauni, kura pasaulē laidusi trīs bērniņus, slaidā auguma dēļ var apskaust pat nedzemdējušas sievietes. Portālam Skaties.lv 24 gadus vecā rīdziniece atklāj, ka bijis laiks, kad viņa bijusi apalīte, bet šodien, lai būtu lieliskajā formā, viņa piekopj kādu pavisam vienkāršu paņēmienu.

”Bija viens laiks, kad es pēc meitas piedzimšanas biju riktīgi pieņēmusies svarā. Un divus gadus tāda smuka, apaļīga staigāju,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Laura.

Taču šodien figūras labā tiek pielietota pavisam vienkārša formula.

”Man vairs nav sēdošā dzīvesveida, kad truli sēžu mājās un neko nedaru. Es pati ar vīru uz maiņām strādāju, skraidelēju un daros. Man vairs nav jāsēž mājās un jārij bez sava gala. Kaut es ēdu visu pēc kārtas, paldies Dievam, ir ok,” norāda Laura.

Sieviete mīl regulāri izkustēties no mājas, dodoties garās pastaigās, bet ar fiziskajām aktivitātēm gan neaizraujas.

”Nesportoju, bet es gribu iet uz sporta zāli vai paskraidīt ar bērniem, bet viņi ir dārziņā. Tā kā skraidīt kopā ar bērniem man nav laika. Es arī negribu viņus pārslogot. Tajā pašā laikā vienai man arī garlaicīgi. Un tik drausmīgi resna es arī neesmu,” teic Laura.

Laura spriež, ka labi veidotā figūra viņai ir dabas dota.

”Mana mamma arī tāda ir. Viņa visu mūžu, cik es viņu atceros, bijusi tieva un slaida. Un nemainās. Es domāju, ka man augums ir no mammas. Paveicies. Cerams, ka turpmāk tā arī paliks. Ne vairāk, ne mazāk nevajag,” tā TV šovos iepazītā trīs bērnu māmiņa.

Laura grozās pie spoguļa

31 komentārs