Dacei Pecolli vakariņu šovā sametas šķērmi ap dūšu

Otrdienas, 6. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots kārtējais šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījums, kurā šīs nedēļas raibā kompānija – TV personība Mārtiņš Kapzems, burvju māksliniece Dace Pecolli un šova ”Lauku sēta” uzvarētājs Aigars Kļavs – devās ciemos pie TV raidījumu vadītājas Aijas Selgas-Brikmanes.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Elija

  Elija

  Jā,jā...skaties.lv pamanīja, ka mēs visi iepriekšējā rakstā sašutuši komentējām Daci un uzreiz nākamajam virsraksts, arī par Daci Pecolli:)))) par kaut kādu sīkumu, no konteksta izrautu. Ķipa, lai tik tauta turpina cepties.
 • Oskars

  Oskars

  Aigars pats šodien teica ka Dace ir labs cilvēks bet jūs visi apvainojat, apsaukājat
 • Klēra
  +12 +12 0

  Klēra

  Jā, tā Pecolli ļoti nepatīkama persona. Viņa jau pašā sākumā sašķiroja - šis no Lauku sētas, var nolikt, šī Brikmaņa kundze - klanīšos. Arī Aija taisīja ēdienu no gatava pulvera, no buljona kubiņa un zivi mazgāja ar ziepēm, bet Pecolli kundzei viss bija baigi gaumīgi un garšīgi :-D
 • Vita

  Vita

  Nu ļoti gribēsies redzēt vakariņas,kuras būs pie viņas,jo tur būs mājas,kurās dzīvo mīlas pilns pāris,izklaide cerams pārsteigs un nebūs tas,ar ko viņa nodarbojas un ir viņas darbs,bet kaut kas oriģināls un vakariņas būs izcilas,ar mīlestību gatavotas....
 • smilga

  smilga

  Visnepatīkamākais cilvēks tiešām ir šī Dace,katrā vietā kur viņa ciemojas,atstāj savu negatīvismu.Pie Aigara pateica,ka ēdiens nav gatavots ar mīlestību un ka ar šo cilvēku viņa pēc šova nekomunicēs.Pie Aijas atkal kaut kas nav tā, tad traucē kā Aigars ēd zivi,tad viņai liekas sākumā,ka Aija ar vīru nav saderīgs pāris,bet tad savu viedokli maina pēc |Aijas skatiena uz savu vīru...Kas tad nepatiks šovakar? Aigara gadījumā,ja cilvēks cenšas pagatavot saviem ciemiņiem mielastu,tad jau piedomājot ko gatavot,kā pasniegt,tajā jau ir ielikta mīlestība un cieņa pret tiem,kuri ieradīsies.Arī par izklaidi,ja viņai tas ir darbs,tad citi nezina kas pie viņiem ieradīsies un kritika pilnīgi nevietā. Sieviete mīl citus kritizēt,lai gan no pašas nāk ārā prastums,ko grūti noslēpt.Šovs ir šovs,bet pie mums ir pieņemts ciemos tukšām rokām neiet,tas ir cieņas apliecinājums mājas saimniekiem.
 • Mārīte

  Mārīte

  Dīvaini, Dace pati mudina Aigaru ēst zivi un tad saka slikti palika. Cilvēks pieklājības pēc pagaršoja izteicās atzinīgi un paskaidroja, ka tas zivis tomēr nav priekš viņa.
 • Vabole

  Vabole

  Tāda sajūta, ka raidījuma veidotāji sarunājuši ar cienījamo "mākslinieci" par stervas tēla atveidošanu.
 • mans viedoklis:

  mans viedoklis:

  Nožēlojama sieviete. Ja ir tik jūtīga, lai sēž mājās un sūkā savam itālim! Nav tad ko vazāties par šoviem, kur piedalās jauki cilvēki! Nu? Izcēlās ar savu dumjumu, nepieklājību, inteliģences trūkumu. Labāk palika izvemjot savu kanalizāciju televīzijā?
 • Pežollī
 • Šovs

  Šovs

  Bērnudārzam pieslēdza internetu?
  Pecolli ir foršs cilvēks un neko tāādu viņa nepateica. Atklāti sakot, pārējā kompānija neinteresē, jo viņus redzu pirmo reizi. Pelēkas personības, visi vienādi, runā reizē un ne ar ko neizceļas.
  Par burbuļu šovu- loģiski, ka Dacei bija garlaicīgi. Skatīties, kā zivsneēdājs rīstās? Nu protams, ka kāps uz augšu. Ja riebjās, tad neēd, nevis vemsties, kā pa taisno no lauku sētas nācis!
  Žēl, ka Daci nesalika kopā ar citiem, interesantākiem cilvēkiem. Būtu feināk skatīties.
  • Oskars

   Oskars

   Piekrītu jums Dace ir foršs labs jauks cilvēks idiotiski debili cilvēki kas tos murgus sarakstīja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!