VIDEO: ieskaties Dona virtuvē! Mūziķis uzņem savās mājās kvēlāko fanu pulciņu

4 komentāri
VIDEO: ieskaties Dona virtuvē! Mūziķis uzņem savās mājās kvēlāko fanu pulciņu
Foto: F64 un ekrānuzņēmumi

Piektdienas, 16. septembra, vakarā šova Cepiens ietvaros savas mājas durvis, lai uzņemtu ciemos fanus, vēra populārais mūziķis Dons. Vakara gaitā gan gadījās misēkļi, gan tika apspriesta bildinājuma iespēja.

Raidījums sākās ar fanu satraukumu – neviens nebija lietas kursā par to, vai Donam ir veģetārais periods vai mūziķis šobrīd ir gaļēdājs. Dons gan nomierināja raidījuma komandu, paziņojot, ka, ko cels galdā, to ēdīs.

Pie mūziķa ciemos nāca un viņu ar gardu ēdmaņu iepriecināt centās 34 gadus vecā ventspilniece Dace, 30 gadus vecais elektriķis Ivars no Baložiem, un 24 gadus vecā Līga, kura pauda pārsteigumu par to, ka nav uzlēkusi virsū mūziķim, kurā esot iemīlējusies.

Satikusies ar savu elku, jautrā kompānija pati sevi iedvesmoja, uzdziedot Dona gabalu par to, kā pāriet bailes, un tad jau virtuves saimniekam bija laiks doties prom, atstājot fanus rosāmies.

Mūziķis iedrošināja fanus un viņus atstāja vēsā mierā – ja kaut kas saplīstot, stūrī stāvot slotiņa.
Dace Donam gatavoja uzkodu – groziņu ar vārītām bietēm un kazas sieru. Viņai virtuvē darboties palīdzēja īpašs priekšautiņš ar vakara vaininieka foto.

Ivars bija mazliet nobažījies, kā mūziķis, kurš periodiski ir veģetāra uztura piekritējs, uztvers viņa gatavoto ēdmaņu – vistu sirdis un aknas. Savukārt Līga gatavoja saldo ēdienu – biezpiena sacepumu ar ķīseli pēc omītes receptes ar pašas lasītām mellenēm.

Gatavošanas procesā jautrā kompānija nemitējās skandēt Dona hitus, jautros video nosūtot arī pašam māksliniekam. Neizpalika problēmas, piemēram, Dona dzīvoklī neatradās putotājs, tāpēc vienai no dāmām nācās zvanīt omītei, lai lūgtu padomu, kā saputot olas.

Savukārt Dace izmantoja ārkārtas zvana iespēju, lai uzaicinātu zvaigzni uz savu dzimšanas dienu. Tikām Līga nekautrējās arī kameru priekšā paust pārdomas par to, kā rīkotos, ja nu Dons pēkšņi sadomātu viņu bildināt.

VIDEO

Meitene paziņoja, ka liktu mūziķim dienu pagaidīt, bet piekrišanu dotu tikai vakarā, ar šādu atbildi ielīksmojot pašu dziedoni.

Daces gatavotie groziņi Donam ļoti gāja pie sirds – mākslinieks pat izteica vēlmi ar tādiem mieloties pirms koncertiem.

Ivara ēdiens filipīniešu gaumē ar cūkgaļu, vistu sirdīm un aknām Donu nenobiedēja – viņš esot ēdis vēl trakākas lietas.

Līgas saldais ēdiens arī varen iepriecināja Donu, kurš esot saldummīlis. Kad bija jāizdara gala izvēle, mākslinieks lēma par labu Dacei un viņas gardajai uzkodai.

Mūziķis katru aplaimoja ar jauku dāvaniņu – savu albumu kolekciju, bet beigās sniedza visiem mini koncertiņu.

Foto: Dons pārsteidz Spices apmeklētājus

4 komentāri