“Ne visai smukas, bet varbūt māk gatavot”- Sokolovs ar draugiem TV3 šovā skarbi kritizē trīs pielūdzējas

28 komentāri
“Ne visai smukas, bet varbūt māk gatavot”- Sokolovs ar draugiem TV3 šovā skarbi kritizē trīs pielūdzējas
Kadrs no video

Šova Cepiens piektdienas, 7. oktobra, sērijas galvenais varonis bija skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. Pie viņa ciemos devās trīs apburošas dāmas – mākslinieka talanta cienītājas. Diemžēl viņām neizdevās izdabāt visām mākslinieka kaprīzēm – Sokolovs un viņa draugi nekautrējās meitenēm izteikt kritiku.

Pirms viesu uzņemšanas Sokolovs bija noraizējies – mākslinieks satraucās, vai fanu vietā neieradīsies ”heiteri”, kas viņu gribēs noindēt un iemaisīs ēdmaņā kādu indīti.

Tāpat mākslinieks paziņoja, ka viņam esot “alkohola nevainība”. “Es nekad, nekad mūžā neesmu garšojis alkoholu, un es negribētu, lai tas notiktu šodien,” atklāja galvenais varonis.

Par pirmo fani, Daci no Ventspils, Sokolovam bija gatavs priekšstats jau pirms viņa ienāca pa durvīm – tā esot sieviete ap 40, kura esot ieradusies šeit ne jau gatavot, jo sievietēm ap 40 seksualitātes līmenis esot ļoti, ļoti augsts.

Otrā ieradās pavāre Sinta, kura brīvajā laikā raksta dzeju. Savukārt trešā fane bija TV draugiem jau pazīstama – Precētie pret brīvajiem pagājušās sezonas drosminiece – divu meitu mamma Līga.

Līga ciemos pie fotogrāfa ieradās ar īpašu dāvanu, kas bija iegādāta “seksšopā”. Blondā daiļava gan steidza ziņot, ka dāvanu kastītē neatrodas vibrators – to viņa atstājusi sev.

Drosmīgā divu meitu mamma nekautrējās atklāt arī to, ka, skatoties Sokolova bildes, lēnām arī pati briest kādai erotiskai fotosesijai. Sokolovam viņa izvēlējās gatavot kūku, ko varētu ēst pēc šādas foto sesijas, piedzerot klāt labu baltvīnu.

Dalībnieces jau uzreiz sagaidīja pārsteigums – ziņa, ka Sokolova mājās nav cepeškrāsns, kas obligāti nepieciešama visām meitenēm, lai pagatavotu ēdienu.

Dace Sokolovam gatavoja uzkodas ar sieru, Sinta meistaroja pildītu tītaru, bet Līga cepa siera kūku pēc savas ģimenes receptes.

Kamēr divas meitenes izlēma, ka tiks galā bez cepeškrāsns, Līga devās pie kaimiņiem, lai sarunātu, ka kūku var cept viņu krāsnī. Diemžēl kaimiņi nebija visai atsaucīgi, Līgai nācās sēsties auto un doties meklēt tālākos rajonos.

Beigās viņai paveicās – atradās atsaucīga sieviete, kura Līgai atļāva izmantot savu virtuvi kūkas cepšanai.

Tikmēr Dacei gāja grūti – viņas iecerēto uzkodu uz pannas tomēr neizdevās izcept. Dace izlēma lietai pieiet viegli un uzkodā pasniegt vien siera gabaliņus ar pesto mērci.

Sokolovs uz vakariņām uzaicināja draugus, un tas, ko viņš, dodoties uz trīs nenoliedzami izskatīgu dāmu gatavotām vakariņām, vēstīja draugam, šokēja daudzus skatītājus.

“Mums tur ir trīs meitenes, mūs gaida un mēģina mums kaut ko pagatavot. Nezinu, vai atbilst tavai gaumei, vai neatbilst. Nekādas skaistuma karalienes nav, bet tas arī ir labi, tāpēc, ka mums ir reāla iespēja, ka viņas kaut ko garšīgi pagatavos.

Jo parasti tās skaistākās nav labas pavāres,” savos novērojumos dalījās fotogrāfs.
Uzkodu gatavotājas Daces ēdiens gan Sokolovu nepatīkami pārsteidza – viņš aizkadrā paziņoja, ka pats tādu pagatavotu trīs minūšu laikā.

VIDEO

Arī pārējos ēdienus puiši nekautrējās kritizēt – tītars bija par sausu, bet kūka izrādījās “feils”. Viens pat publiski atzina, ka ”no otrās porcijas palicis slikti”.

Lemjot par to, kurai piešķirt uzvaru, puiši turpināja būt nežēlīgi. Kungi uzjautrinājās, ka dāmām pucēšanās aizņēmusi ilgāku laiku, nekā gatavošana. Viens ēdiens bijis pārāk maz un vienkāršs, otrs – nepabeigts.

Puiši sprieda, ka īsta “pilnība” šajā telpā esot vienīgi pats Sokolovs. “Viņš ir pilnība, kurā tu gribi ieskatīties. Un tad tu meklē: viņš ir tāds, viņš ir tāds, tur ir ciets, tur ir mīksts, ” Sokolovu slavēja draugs, par šo uzslavu saņemot balvā fotosesiju.

Par labāko Sokolovs beigās atzina Sintas gatavoto tītaru, bet raidījuma izskaņā palutināja fanus ar vēl kādu jauku atklāsmi – viņa garums centimetros esot apmēram 16.

TOP komentāri

 • Ļopa
  +15 +15 0

  Ļopa

  Mes ar viru skatoties ta norecamies.... Sokolovs tak nav normals... vinam prasa par augumu a sis televizija pasaka ka vinam 16 cm... ka mes nirdzam.... nav brinuma ka vinam nav draudzenes... pec sita saubos ka meitenes vel bus fanes....
 • Raitis
 • Feģa
  +12 +11 -1

  Feģa

  Nu, sviests, šitādas beibes par nesmukām nosaukt! Un tas drauga komentārs par Sokolovu kā pilnību - kronis visam! Zilais karogs plīvo!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl