5 komentāri

Pēc tam, kad Aleksands Sokolovs raidījuma Cepiens ietvaros atļāvās publiski pamatīgi izbrāķēt savas fanes par negaršīgo ēdienu un izskatu, māsas Dace un Līga apņēmās pierādīt savu taisnību. Dāmas ir pagatavojušas tos pašus ēdienus vēlreiz un aicina fotogrāfu uz vakariņām, lai salīgtu mieru. Diemžēl mākslinieks, kurš raidījumā izteica vēlmi nogaršot ēdienu tādu, kādam tam jābūt, uzzinājis, ka šīs vakariņas netiks pārraidītas TV3, izlēma neierasties.

Skaties.lv jau rakstīja, ka abas māsas pagatavoja gardas vakariņas, uz kurām uzaicināja ciemos Sokolovu, Cepiena vadītāju Jānis Jenzi un Skaties.lv, lai pierādītu, ka fotogrāfs maldījies un viņas ir lieliskas pavāres – pagatavot vakariņas šova ietvaros traucēja aprīkojuma trūkums Sokolova virtuvē.

Viesi bija uzaicināti ierasties ciemos sešos, un sākums nebija daudzsološs – likās, ka neatnāks neviens. Meitenes jau sēdās pie galda, zaudējušas cerību, bet pulksten septiņos atskanēja zvans pie durvīm.

FOTO

Ar stundas nokavēšanos un amizantu paskaidrojumu ieradās Jenzis. Cepiena vadītājs atvainojās par to, ka ieradies septiņos – saņemot uzaicinājumu, viņš atradies Itālijā, kur ir stundas laika nobīde, tāpēc ieraksts kalendārā telefonā pēc tam par stundu “pabīdījies”, ziņojot, ka uz vakariņām jābūt nevis sešos, bet septiņos.

Toties Jenzis ieradās ar divām pudelēm vīna, un tās tika laipni pieņemtas kā atvainošanās.

Jenzis uzreiz ar prieku metās nogaršot Daces slaveno Priekšspēli – uzkodu, kura pie Sokolova neizdevās, jo māksliniekam nebija cepeškrāsns.

Eksperts uzreiz atzina: “Cita lieta, ar šito tu būtu vinnējusi.”

Dāmas neslēpa Cepienam vadītājam – nekādas kailfoto sesijas pie Sokolova nebūs, jo viņš viņas aizvainojis. Fanes ir zaudējušas ticību Sokolova godaprātam un, ja gribēsies bildēties, izvēlēsies citu mākslinieku.

Arī Līgas gatavotais otrais ēdiens ekspertam ļoti garšoja. Jenzis neslēpa – viņam ļoti paticis pasākums pie Sokolova kā tāds, lai arī ēdiens nav izdevies.

“Sokolovam pilnīgi noteikti nebija taisnība nevienā jautājumā. Meitenes ne tikai māk lieliski gatavot, bet arī izskatās ļoti labi,” nobaudījis “īstās” vakariņas, atzina Jenzis.

Sokolovs uz pasākumu tā arī neieradās, taču šoreiz neviens par to neskuma – tika pavadīts lielisks vakars, un, kā nosprieda kompānija, fotogrāfs šoreiz pats ir tikai un vienīgi zaudētājs, ko tādu laižot garām.

VIDEO

TOP komentāri

 • Ketija
  +5 +5 0

  Ketija

  Sokolovs pats sev ir tēlu sabojājis ar visu ākstīšanos šovos un medijos, nedomāju, ka kāda normāla meitene grib viņam pozēt.
 • ttt
  +4 +4 0

  ttt

  Pareizi, meitenes, ja gribas bildēties plikām, ir daudz citu labu mākslinieku, ne tikai šis gailis.
 • Donāts

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl