23 komentāri

Piektdienas, 14. oktobra, raidījumā Cepiens fani ciemojās pie svarcēlājas Rebekas Kohas. Arī pie televizora sēdošajiem šī bija jauka iespēja novērtēt sportisti mazliet citādākā vidē, ne sacensībās.

Uzņemot ciemiņus, Rebeka atklāja, ka uztraucas apmēram tāpat kā olimpiādē. Rebeku apciemoja māksliniece Antra, tūrisma aģents Modris un auklīte Anda, kura brīvajā laikā cep kūkas.

Fani bija pārsteigti, cik meitene, kura sacensībās ceļ neticami lielus smagumus, dzīvē ir maziņa, trausla un patīkami vienkārša.

Sirsnīgā Anda ciemos bija ieradusies jau ar gataviem kārumiem, ar ko steidza cienāt citus fanus.

Atmosfēra virtuvē, kur fani gatavoja svarcēlājai veselīgas pusdienas, izvērtās ļoti sirsnīga un nepiespiesta – visi kopā jokojās, dalījās ar produktiem un sprieda, ka, ja nekas neizdosies, vienkārši pasūtīs picu un jauki pasēdēs ar Rebeku.

Raidījuma laikā Rebeka saviem faniem atklāja arī savu ļoti stingro ikdienas režīmu un treniņu grafiku, ļaujot ikvienam pārliecināties, ka panākumi nav nejaušība, bet nudien ir smaga darba augļi. Meitene ļāva ielūkoties arī savā treniņā.

FOTO

Fani, gatavojot ēst, priecājās, ka sātīgās vakariņas būs tieši laikā, lai Rebeka varētu startēt jau nākamajā svara kategorijā.

Antra Rebekai bija sagatavojusi uzkodu – pašceptu maizi ar pesto un laša sviestu. Modris gatavoja otro ēdienu – vistas fileju ar siera cepurīti. Savukārt Anda noslēdza vakariņas ar rupjmaizes biskvītu ar putukrējumu un dzērvenēm, kuru atraktīvā lēdija ienesa, skandējot dziesmu.

Rebekai vakariņas ļoti garšoja – visi fani bija trāpījuši desmitniekā. Sportiste uzsvēra, ka bijis grūti izvēlēties, taču galu galā balvu saņem kūkas gatavotāja.

Kūkas cepēja šo pieredzi nodēvēja par lieliskāko piedzīvojumu mūžā un dāvanā saņemto šķīvi atdāvināja atpakaļ Rebekai, jo sportiste izteicās, ka viņai tas ļoti patīkot.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl