Dāmas, sarosieties! Iekārojamākais Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas vīrietis startē jaunā šovā un jau atkal gaida vēstules!

4 komentāri
Dāmas, sarosieties! Iekārojamākais Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas vīrietis startē jaunā šovā un jau atkal gaida vēstules!
TV3 publicitātes foto

Jau piektdienas, 9. septembra, vakarā TV3 startēs nebijis raidījums Cepiens. Tā ietvaros atkal satiksies Baiba Sipeniece-Gavare un šova Saimnieks meklē sievu pirmās sezonas pieprasītākais vecpuisis Egīls Rušiņš (attēlā pa kreisi), bet skatītājām tiks izplatīts īpašs paziņojums.

Egils piektdienas vakarā ieradīsies pie B. Sipenieces-Gavares, lai pagatavotu viņai gardu maltīti no paša audzēta jēra gaļas.

Ciemošanās laikā, protams, tiks celts galdā arī jautājums: vai Egilam, kurš leģendārā attiecību šova pirmajā sezonā saņēma īpaši daudz vēstuļu, bet mīlu diemžēl neatrada, beidzot izdevies sakārtot mīlas dzīvi?

Foto: Egila piedzīvojumi šovā Saimnieks meklē sievu

Kā atklāsies, Egils atkal ir laimes meklējumos. Lai atvieglotu laimei maldīšanos, šovā tiks atklāta adrese, kur vērsties kā pēc kulināriem gardumiem, tā mīlas izslāpušajām. Bet Baiba Sipeniece-Gavare kā pieredzējusi attiecību šova vadītāja ņems situācijas grožus savās rokās.

Noskaidrot, kā viss atrisināsies, papriecāties par jēra gatavošanu un no jauna iepazīt stalto saimnieku varēs jau 9. septembra vakarā 18.00 kanālā TV3, kad startēs Cepiena pirmais raidījums.

4 komentāri