Calendar Live: vai var sakašķēties gultas dēļ? Var!

0 Komentāru
Calendar Live: vai var sakašķēties gultas dēļ? Var!
Foto: ekrānšāviņš

Calendar Live modeles devās uz Daugavpili uz plānoto šova fotosesiju. Ierodoties pilsētā, meitenes sajūsminājās par pilsētu, lielisko viesnīcu. Tomēr tieši viesnīcā esošās gultas dēļ dažas meitenes pamatīgi sakašķējās.

Konflikts sākās, kā jau tas mēdz gadīties, ne no kā. Meitenes steidza iekārtoties viesnīcas numuriņos, un, noliekot mantas, ieņēma savas gultas. Kura nu katrai patika. Kā viena no pēdējām viesnīcas numuriņā ienāca Karīna un paziņoja, ka gulēs gultā, kuru bija ieņēmusi jau sešpadsmitgadīgā Marija. Jaunā meitene droši vien, galvu nodūrusi, būtu meklējusi citu guļvietu, ja vien par viņu neiestātos mazliet vecākā Aleksandra. Viņa sāka kaunināt Karīnu, ka viņa rīkojusies nekorekti. Taču Karīna nebija gatava atzīt savu nejauko rīcību. Vārds pa vārdam un situācija pārauga savstarpējos apvainojumos. Meitenes viena otrai veltīja visnotaļ košus apzīmējumus un apvainojumus.

Kad konflikts pierima, meitenēm tika vaicāts – kas tad īsti notika. Rezumējums bija viens – ne jau gultas, bet acīmredzot sasprindzinājuma un noguruma dēļ meitenes ļāva vaļu emocijām.

0 Komentāru