Brīnumaini: Ēd un tievē vienlaikus!

Komentāri
Brīnumaini: Ēd un tievē vienlaikus!
Foto: Scanpix

Jauno gadu kanāls LNT uzsāks veselīgi – televīzijas ekrānos nonāks kulinārijas pārraide Ēd un tievē, kas aktuāla visiem, kuri ne tikai vēlas notievēt, bet arī dzīvot veselīgāk.

Ēd un tievē vadītāja Ļera Kudrjavceva kopā ar šefpavāru un viesiem atklās, cik patiesībā ir vienkārši pagatavot savu visiemīļotāko ēdienu daudz veselīgāk un ar mazāk kalorijām. Viegli un bez mocībām liekie kilogrami aizripos nemanot! Skatieties jauno kulinārijas pārraidi Ēd un tievē jau no 4. janvāra darba dienās plkst. 14:20 kanālā LNT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diētiskas receptes atklās Krievijas TV seja Ļera Kudrjavceva un šefpavārs Aleksejs Semjonovs, katru raidījumu pie viņiem viesosies arī kāda sabiedrībā zināma personība, kura dalīsies ar savu iemīļotāko sāļo un saldo ēdienu receptēm. Šoreiz ēdienu gatavos šefpavārs, kurš ierastās kalorijām bagātās sastāvdaļas iemainīs pret ko veselīgāku. Taču tas nenozīmē, ka ēdiens kļūs negaršīgāks, tieši pretēji – pateicoties šefpavāra zināšanām par produktu uzturvērtību, tas iegūs jaunas, vēl labākas un veselīgākas garšas nianses. Piemēram, daiļā dzimuma pārstāves, kuras vienmēr cenšas būt labākajā formā, niekojas ar augļu un putukrējuma groziņiem, lai arī lieliski zina, ka tie ir kalorijām bagāti.

Raidījuma Ēd un tievē šefpavārs radīs lieliskas mazkaloriju receptes un nu vairs nebūs sevi jāšausta par apēsto augļu groziņu! Ar šo un vēl citu ēdienu receptēm, piemēram, pastas, zupu, pankūku, salūtu – iepazīsties jau drīzumā raidījumā. Tāpat raidījuma ietvaros Ļ.Kudrjavceva ar uztura speciālisti dosies uz lielveikalu, lai izpētītu tur esošos produktu plauktus – no svaigiem līdz konservētiem! Ikvienam skatītājam der arī atcerēties, ka veselīgs ēdiens pagarina mūža ilgumu un uzlabo smadzeņu darbību, kā arī samazina saslimšanas risku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl