Stila eksperts Deniss vakariņu šovā uzmet lūpu

2 komentāri

Šova ”Vakariņas četratā” trešajā vakarā šīs nedēļas raibo kompāniju savās mājās uzņems aktrise Anta Aizupe. Namamāte vakariņotājiem iecerējusi izklaidi, kas paģēr, ka viesu kavēšanās nav pieļaujama.

Šova pēdējā nedēļā viens pie otra ciemojas pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, sporta žurnālists Edgars Barbaks, stila eksperts Deniss Ševeļovs, un kā skaists zieds vīrišķīgajā kompānija ir aktrise Anta Aizupe, pie kura kompānija viesosies trešajā vakarā.

Aktrise, kura uz vīriešu fona izcēlusies ar to, ka ēd maz, apņēmusies savus viesus pabarot kārtīgi. Tomēr kompānija ar sēšanos pie galda nesteidzas, jo viens no vakariņotājiem nav ieradies – šajā reizē kavētājs ir Aleksandrs.

Deniss, kurš pirmajā vakarā pie volejbolista ieradās, kad pārējie jau bija gatavi ķerties pie deserta, uzstāj, ka Aleksandru ilgi gaidīt nevar. ”Var gaidīt tikai desmit minūtes. Es atvainojos,” nosaka modes pazinējs.

”Pirmajā reizē – redz, sāpīte ir palikusi – mēs sākām ēst bez viņa. Tieši Saša kavē. Viņš saka: ”Sākam ēst, nebūs te nekāda gaidīšana”,” Denisa reakciju skaidro Edgars.

Uz kādas nots noslēgsies vakariņas pie Antas un kāds būs vakara vērtējums, skaties šovā ”Vakariņas četratā” trešdien, 28. novembrī, plkst. 17:55!

2 komentāri