4 komentāri

”Skaistums nāk no dvēseles, no tā, kā mēs jūtamies. Tieši tik skaisti mēs arī būsim,” saka pazīstamā uzņēmēja Binnija Ārberga. TV3 raidījumā viņa dalās pārdomās par Latvijas sieviešu pucēšanās prasmi.

”Ja viņa jutīsies labi, ja viņa uzskata, ka tā diena ir norakstāma, tad, protams, viņa drīkst,” raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” atbildot uz jautājumu, vai sieviete drīkst no mājas iziet nesapucējusies, saka skaistumkopšanas salona ”BBbinnija” īpašniece, TV raidījumu vadītāja un divus gadus vecā Luisa mamma Binnija Ārberga. “Es tā nedarītu,” viņa norāda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man šķiet, ka Latvijā mazliet pieklibo tas, ka dāmas dažkārt pārpucējas. To, ko Itālijā velk mugurā vakarā – spīdīgus topiņus un spīdīgas augstpapēžu kurpes –, pie mums, Latvijā, dāmas mēdz uzvilkt ikdienā, ejot uz lielveikalu.

Tāpēc man šķiet, cik tu spēj būt uzpucējies ikdienā vai vakarā, tās ir gaumes robežas,” norāda pazīstamā uzņēmēja.

”Skaistums nāk no dvēseles, no tā, kā mēs jūtamies. Tieši tik skaisti mēs arī būsim.

Ja mēs būsim nomākti un mazliet ar pašiznīcināšanās efektu, mēs nekad nejutīsimies un nebūsim labi, lai kā mēs pucētos,” spriež Binnija.

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

Binnija par pucēšanos

TOP komentāri

  • Atceros
    +4 +4 0

    Atceros

    Skaistām sievietēm nav nez kā jāpucējas. Jāsakopjas, jāizmazgā mat. Jāuzkrāso skropstas un lūpas un aiziet. 5 min darba. Tās, kas nez cik ilgi pie spogula sēz mēgina sevi par skaistām pataisīt.
  • Birznsm MaTiss
  • Andris Eidējs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl