Beitiku un Vītolu ģimenes šovā nokļuvušas nejauši

Komentāri

Kā Vītolu, tā Beitiku ģimene uz Dziedošo ģimeņu skatuves nonāca bez mērķa piedalīties TV šovā. Tikai nonākot televīzijā, abas ģimenes pamazām apjauta, kādam izaicinājumam padevušies.

Par sarežģītāko abas ģimenes uzskata ik nedēļas priekšnesumu sagatavošanu, jo bieži vien gadījies, ka visas ģimenes kopā sanākšana mēģinājumu ietvaros notikusi īsi pirms kāpšanas uz skatuves.

”Dzīvē ļoti bieži mums ir bijis tā, ka tiek pamesti izaicinājumi. Patiesībā arī šī bija kārtējā reize, kad bija jāievelk gaiss, jānoskaita līdz desmit. Izmēģināt var visu, ja tas nes pozitīvu rezultātu,” stāsta Beitiku ģimenes mamma Indra.

Vairāk skaties videosižetā!

Iedvesmas stāsti ir rubrika, kuras laikā Bez Tabu tiekas ar cilvēkiem, kuri piedzīvojuši dzīves pavērsienus un ļāvušies jauniem noteikumiem pēc piedalīšanās kādā no televīzijas raidījumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl