Bārmeņu ”World class” sacensību Baltijas posmā uzvar latvietis

0 Komentāru
Bārmeņu ”World class” sacensību Baltijas posmā uzvar latvietis
Publicitātes foto

No 29. līdz 30. maijam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās bārmeņu sacensības ”World Class Baltic”. Sacensību pusfināls un fināls pulcēja 30 labākos bārmeņus no Baltijas valstīm.

Lai kvalificētos ”World Class” pusfinālam, konkursa dalībnieki piedalījās pusgadu ilgās meistarklasēs. Pusfinālā dalībniekiem bija jāveic divi pārbaudījumi. Pirmajā pārbaudījumā bārmeņi pārsteidza ar saviem ”Asiņainās Mērijas” kokteiļiem, radot žūrijai mājas ballītes atmosfēru, kā arī pierādīja savu meistarību, žūrijai prezentējot savu ”signature serve”. Rezultātā tika noskaidrots fināla dalībnieku Top 3.

Savukārt finālā dalībnieki parādīja savu izpratni par planētas ilgtspējas problēmām un to risināšanu ”Balt-Eco” pārbaudījumā, kā arī ”Speed Round” pārbaudījumā sešās minūtēs bija jāpagatavo seši kokteiļi un aklajā testā jāatpazīst īpaša zīmola viskijs.

Finālā sacentās bārmeņi no trim Baltijas valstīm, bet uzvaru guva Latvijas pārstāvis Arvis Zēmanis, iegūstot ”World Class Baltic” bārmeņa titulu. Oktobrī viņš dosies uz Berlīni, lai Baltiju pārstāvētu ”World Class” globālajā konkursā.

”World Class” globālajām sacensībām šis ir īpašs gads – aprit 10 gadi, kopš norisinājies pirmais konkurss. Šo gadu laikā konkurss ir pārveidojis bārmeņu kultūru vairāk nekā 65 valstīs. Latvijā un Lietuvā konkurss norisinās otru gadu, bet Igaunijā jau trešo.

0 Komentāru