Baiba Sipeniece-Gavare vakariņu šovā izceļas ar cēlu rīcību

4 komentāri

Ceturtdienas, 19. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” otrā sezona, un pēdējā vakarā šīs nedēļas jautrā kompānija pulcējās pie režisora, aktiera un mūziķa Ģirta Šoļa.

Šajā nedēļā kino aktieru kompānija kopumā demonstrēja teicamu sniegumu – par pirmajām vakariņām Imants Strads saņēma 32 punktus, otrais vakars pie Elzas Gaujas noslēdzās ar 34 punktiem, bet Baiba Sipeniece-Gavare, kura galdu klāja trešajā, no kolēģiem izpelnījās maksimālo punktu skaitu – 36.

Strads vakariņās pie Sipenieces-Gavares dāvanā saņem neķītru mantiņu

Ģirts ciemiņus uzņēma savās lauku mājās netālu no Jelgavas un bija nolēmis, ka vakaru sevišķi neizskaistinās un darīs to, ko prot, vidē, ko labi pazīst.

Vakars pie Ģirta iesākās ar Ziemassvētku kauju muzeja apmeklējumu, kam sekoja viesību turpinājums Ģirta pirtsmājā.

Kamēr namatēvs ar īpašu uzparikti – gāzes pistoli – žuburainā svečturī aizdedzināja sveces, Baiba atklāja, cik nelāgi viņai reiz beigusies svecīšu dedzināšana eglītē: ”Dzīvoklis izdega. Tāpēc kopš tā laika man nepatīk svecītes eglītē.”

Ģirts uzkodā galdā cēla uz dzīvas uguns vārītu sēņu zupu, pamatēdienā tika pasniegta uz grila cepta vista ar pildītiem šampinjoniem, salātiem un paša ceptu maizīti.

Kā izteicās Baiba, viņai būtu pieteicis ar zupu. ”Cilvēkiem nevajag tik daudz ēst. Kā šajā raidījumā ēd – tas ir par daudz,” atzina pazīstamā ētera personība un pasākumu vadītāja.

Savukārt desertā Ģirts pasniedza vienkāršu un ātru našķi – grilā ceptu banānu ar tumšo šokolādi un saldētu ogu mērci.

Par sevis rīkotajām vakariņām Ģirts izpelnījās pa 12 punktiem no Imanta un Elzas un 11 punktus no Baibas, kopvērtējumā ieņemot otro vietu, bet par nedēļas uzvarētāju kļuva Baiba, kura nekavējās ar paziņojumu, ka galveno balvu – trauku komplektu – nolemts sadalīt vakariņotāju starpā.

Savukārt šefpavāra Elmāra Taņņa simpātiju balvu ieguva pēdējā vakara saimnieks Ģirts.