”Atsauc šos melus vai es tūlīt pat vēršos policijā!” Dzērumu Mārtiņa vārds ierauts skaļā krāpšanas skandālā

60 komentāri
”Atsauc šos melus vai es tūlīt pat vēršos policijā!” Dzērumu Mārtiņa vārds ierauts skaļā krāpšanas skandālā
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Otrdienas, 3. oktobra, vakarā ”Facebook” satricinājis kādas Daces Podžukas ieraksts, kurš straujā ātrumā izplatās pa sociālajiem tīkliem. Sieviete vaino ”Patiesības spoguļa” zvaigzni Mārtiņu Bankevicu krāpniecībā, bet tikmēr Mārtiņš sarunā ar Skaties.lv neslēpj šoku par notikušo – ja šī sieviete neatsauks ierakstus, viņš rīt pat dosies uz policiju.

Ieraksts ”Facebook” tika publicēts pēc 22.00. vakarā – tas ievietots dažādās domubiedru grupās, kurās ļaudis informē par interneta krāpniekiem. Ieraksta autore lūgusi tautu pēc iespējas vairāk dalīties ar šo stāstu, un cilvēki klausa – stāsts neticamā ātrumā izplatās ”Facebook” vidē.

Stāsta centrā ir ”Patiesības spoguļa” zvaigzne Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem, kuru Dace vaino krāpniecībā.

Mārtiņš publicē emocionālu atvainošanās vēstuli! Lasi te!

”Cilvēks mani apkrāpa. Biju ss.lv ielikusi sludinājumu, ka pārdodu telefonu. Šodien no rīta saņēmu zvanu no viņa, un viņš bija ļoti ieinteresēts viņu pirkt. Beigās nonācām pie kopsaucēja, ka telefonu sūtīšu ar autobusa starpniecību, jo līdz šim visi darījumi man bija veiksmīgi tieši ar svešām personām i no manas puses, i no citu cilvēku puses.

Sarunājam, ka viņš, saņemot telefonu no šofera, naudu 60 € pirms ielikšanas aploksnē uzrādīs šoferītim,” skaidro Dace. Sieviete uzsver, ka darījums veikts steigā, jo vajagot naudu bērna zālēm.

Šoferis atteicies iesaistīties šajā afērā, bet telefonu Mārtiņam nodevusi kāda paziņa, kas braukusi ar šo autobusu. Uzticoties pircējam, Dace paļāvusies un Mārtiņa teikto, ka, telefonu saņemot, viņš aizies uz pastu un uzreiz nosūtīs naudiņu par to.

”Sazinājos ap 17.30 ar pircēju, jā telefons jau pie viņa bija un teica, ka nodošot lombardā savējo, jo esot ceļā uz Iļģuciemu un tad no Iļģuciema pasta arī man pārskaitīs.

Es apjuku un, protams jautāju, kā tad jūs būtu šoferim naudu atdevis, ja tagad jums tās nav,” raksta Dace. Mārtiņš viņu nomierinājis. Pēdējo reizi abi sazvanījušies 19.05. , kad Mārtiņš skaidrojis, ka sēž rindā pastā.

”Pēc tam zvanīju 19.30. i viss – telefonu neviens neceļ. Tikko 21.30. vēl zvanīju un vēl joprojām klusums. Nu ko, esmu arī es apkrāpta! Ne bērnam vairs zāļu, ne naudas, ne telefona,” ziņo Dace, lūdzot tautu dalīties ar šo ierakstu, lai visi zinātu, kāds Mārtiņš krāpnieks.

4. oktobra rītā nauda joprojām nav pie Daces! Lasi jaunumus te!

Skaties.lv vērsās pie Mārtiņa, lai noskaidrotu, vai tiešām ”Patiesības spoguļa” zvaigzne izrīkojies tik nelāgi. Mārtiņš momentā atbild uz Skaties.lv ziņu, pats atzvanot un uzsver, ka ļoti labprāt izteiksies, lai apturētu šo neslavas vilni, kas pret viņu šobrīd veļas ”Facebook”.

Mārtiņš Bankevics

Mārtiņš Bankevics

”Tas, kas tur notiek, ir liels sprādziens, un es aicinu šo Daci to apturēt, izņemot visus ierakstus. Pretējā gadījumā rīt pat būšu spiests iet uz policiju un rakstīt iesniegumu par neslavas celšanu. Bet ļoti ceru, ka līdz tam nenonāks.

Kā Skaties.lv apliecina Mārtiņš, naudiņu Dacei viņš patiešām esot pārskaitījis. Puisis cerējis, ka varēs šo darījumu veikt vienkārši internetbankā, taču Dace uzstājusi, ka jāsūta pa pastu, tāpēc arī tāda aizķeršanās.

”Pats piedāvāju pārskaitīt uz kontu, bet viņa atteicās. Gribēja kā pasta darījumu. Atzīšos, ka nekad iepriekš nebiju sūtījis naudu caur pastu.

Vakarpusē tikai saņēmu telefonu, pastā, kamēr izstāvēju rindu un tiku ar visu galā, tur jau viss taisījās ciet. Principā izsūtīju naudu pēdējā brīdī.

Taču tā tika izsūtīta! Lai Dace gaida – visdrīzāk jau rīt no rīta tā pienāks!” skaidro Mārtiņš.

Puisis neslēpj, ka jūtas šokēts par Daces internetā sacelto ažiotāžu. Viņš aicina sievieti izņemt nomelnojošos ierakstus, kamēr nav par vēlu.

Mārtiņš Bankevics

Mārtiņš Bankevics

”Es neesmu interneta krāpnieks! Ja šī sieviete tūlīt pat neizņems no sociālajiem tīkliem šos melus, es rīt pat būšu spiests vērsties policijā.

Šobrīd vēl esmu gatavs miera izlīgumam. Esmu godīgi caur pastu nosūtījis Dacei 60 eiro. Rīt viņa tos saņems. Es neesmu vainīgs!

Es neļaušu savu labo uzvārdu, kurš turklāt nu jau ir vēl kāda cita man dārga cilvēka uzvārds, vazāt pa internetu! Dace, izņem šos melus!” aicina Mārtiņš.

TOP komentāri

 • sviests
  +40 +36 -4

  sviests

  kaut kāds sviests nauda ko sūta pa pastu taču neaiziet pāris minūšu laikā!!
 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +23 +23 0

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Es nogāzos.... ?
  Telefons...
  Pa 60€...
  Ko sūta ar autobusa šoferi????? ?
  Bez papīriem un visa pārējā?????
  Un šitāda jezga par to??????
  Vai tiešām es dzīvoju 21.gs.- Eiropā, un ne gluži vēl 3 pasaules valstī????? ?
  Vai es atkal kko nesaprotu???? ????
 • Danita Puteviča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl