Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Pievienot komentāru
Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs
“Vasarā bija 130 kilogrami. Tagad svari rāda 123,” atzīst Uldis. (PRIVĀTAIS ARHĪVS)

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savus ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas talantus TV3 skatītājiem demonstrēja dažādu šovu varoņi, arī Uldis Grīnbergs – vīrietis, kurš pirms trīs gadiem publiski pieteica cīņu liekajiem kilogramiem un tievēšanas projektu ”Īstie veči” noslēdza ar visvairāk zaudētajiem kilogramiem. Pēc vakariņu šova noskatīšanās daudzi TV skatītāji nobažījušies, vai Uldis labi iesāktajā cīņā ar lieko svaru tomēr padevies.

Uzsākot šovu ”Īstie veči”, kas pie TV skatītājiem devās 2016. gada vasarā, Uldis svēra 146 kilogramus. Projekta noslēgumā viņš bija atvadījies no 30 liekajiem kilogramiem.

”Gribētu vēl desmit,” jautāts, no cik kilogramiem vēl gribētu atvadīties, portālam Skaties.lv pirms trīs gadiem teica Uldis. ”Vēders turpina samazināties ar katru dienu,” stāstīja šova dalībnieks.

Par to, kas Uldi motivēja cīņā ar lieko svaru, lasi šeit!

Šonedēļ, skatoties vakariņu šovu, daudzus TV skatītājus pārsteidza Ulda pilnīgās auguma aprises.

Kā tagad Skaties.lv atzīst Uldis, TV ekrāns nav melojis, jo viņš tik tiešām šovasar bijis pieņēmies svarā par 14 kilogramiem, un kā vienu no iemesliem vīrietis min iespējamo laika trūkumu, kas noved pie regulāras tā saucamā fast food lietošanas. ”Diemžēl tas ir nenormāli garšīgs,” neslēpj Uldis.

”Īstais vecis” atklāj, ka vasarā attiecībā uz veselīgu dzīvesveidu groži tikuši palaisti vaļīgāk. ”Alus… Tomēr ne tik noteicoši ir alus, cik dzīves stils kļūst gurdenāks. Mazāk laika ir sportiņam,” saka pieredzējušais šovu dalībnieks.

Tāpat viņš palaidies slinkumā laikā, kad mājas remonta laikā sieva ar meitām dzīvojušas atsevišķi un izpalikušas mīļotās gatavotās veselīgās maltītes.

”Kad tevi tur grožos – gan dietologi, gan treneri, tas ir viens, bet, kad dzīve atgriežas ierastajās sliedēs, ir kas cits.

Es varu godīgi pateikt. Piemēram, šova laikā zvana Aivis (TV šova ”Īstie veči” dalībnieks Aivis Janauskis – red.) un saka: ”Aizejam pabraukt ar riteņiem.” Tu saproti – labi. Bet tagad, lai viens pats mājās sēdētu un izdomātu, ka TV skatīšanās vietā labāk pabraukāšos, tas ir nedaudz citādāk. Tā ir pašdisciplīna, un viss sākas ar disciplīnu.

Viens bija skaidrs: ja pa vienu vasaru izdevās nomest 30 kilogramus, bija skaidrāk par skaidru, ka tas kaut kad nāks atpakaļ. Tas ir diezgan dabīgi un tikai un vienīgi normāli, bet nav normāli, ka tik daudz atnāk atpakaļ.

Un es nebeigšu atkārtot, ka liekais svars pārējiem traucē vairāk nekā pašam,” saka Uldis.

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru

Uldis arī pats skatījies vakariņu šovu un skatītāju izteikto kritiku par apaļumu uzņem veselīgi: ”Tā ir acīmredzama lieta. Ja man kāds tagad mestu ar akmeni, es nebēgtu. Es paceltu roku: ”Jā, jums taisnība!””

Tagad Uldis reizi nedēļā apmeklē sporta zāli un ēdienreizēs vairās no pusfabrikātiem, un organisms jau reaģējis ar pirmajiem zaudētajiem kilogramiem. ”Vasarā bija 130 kilogrami. Tagad svari rāda 123,” palepojas īsto veču šova zvaigzne.

Foto: kā gadu pēc tievēšanas šova izskatās ”Īsto veču” pirmās sezonas varoņi