Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām

2 komentāri

Šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ļaudis, kuri ieguvuši atpazīstamību, piedaloties dažādos TV šovos. Otrajā vakarā kompāniju ciemos uzņēma šīs nedēļas atraktīvākais dalībnieks Uldis Grīnbergs, kura izdarības virtuvē sākotnēji sadusmoja šefpavāru, bet gatavošanas prasmes apšaubīja viena no šova dalībniecēm.

Uldis Grīnbergs viesus – šova ”Pilsētniece laukos” dalībnieci un ”Instagram” zvaigzni Sindiju Bokāni, ”OKartes Akadēmijā” iepazīto mūziķi Mārtiņu Jātnieku un ”X Faktora” zvaigzni Jeļenu Matuli – uzņēma savās mājās Inčukalnā, kurā mitinās kopā ar sievu Diānu un meitām Martu, Lindu un Lauru.

Kā pirms vakariņām izteicās Jeļena, kurai ciemiņu uzņemšana jau bija aiz muguras, Uldis būs ideāls namatēvs, kurš viesiem nodrošinās omulīgu un jautru vakaru ar garšīgiem ēdieniem.

Savukārt Sandija bija skeptiskāk noskaņota. ”Es negalvoju, ka viņš būs pats labākais gatavotājs. Man liekas, ka viņš ir tas tētis, kurš var vienkārši uzvārīt cīsiņus bērniem un atstāt viņus ēst,” sprieda šova ”Pilsētniece laukos” zvaigzne. Video baudi šeit!

Uldis bija nolēmis daļu ēdienu gatavot virtuvē, bet daļu dārzā. Kā pirmajai vīrietis ķērās klāt marinādes gatavošanai, un procesā misēkļu netrūka – Uldis itin nemaz nepažēloja maltos piparus.

”Neizmantojiet maltus piparus! Jūs vispār nezināt, kad viņi ir malti – pirms gada vai pirms diviem. Vai viņi ir no Peru vai no Indijas. Kas tas tāds ir?! Dzēšam ārā šo raidījumu!” par Ulda izdarībām vakariņu šovā pikts bija šefpavārs Māris Jansons. Vairāk lasi šeit!

Tālākajā gatavošanas procesā Uldim veicās dažādi – viņš gan pamanījās piededzināt sēklas, gan no šefpavāra saņemt  pat uzslavas.

Izaicinoša bija ne tikai ēdiena pagatavošana, bet arī laikapstākļi. Saimnieks viesus uzņēma dārzā un ne visi dalībnieki jutās iepriecināti par slapjām sēdvietām. Kamēr viesi paši slaucīja salijušo solu, Uldis priecājās, ka ciemiņus lietus nav sabiedējis.

Namatēvs laiku nevilka garumā, un draudzīgā kompānija pacēla glāzes par atkal redzēšanos. Uzkodā Uldis galdā cēla grilā viegli pārceptas garneles, ko Sindija atzina par pārāk ķēpīgu padarīšanu.

Pēc nelielās iestiprināšanās, lai viesi negarlaikotos, Uldis viņiem piedāvā iespēju izpausties papīra locīšanas jeb origami mākslā, kas trijotni tā aizrāva, ka viņi nepamanīja, ka namatēvs jau bija sarūpējis otro ēdienu.

Pamatēdienā tika pasniegtas vispirms novārītas un vēlāk grilētas ribiņas ar salātiem. ”Pamatēdiens bija izcils. Man tiešām garšoja,” atzina Sindija, kura par Ulda gatavošanas prasmēm iepriekš izteicās visai skeptiski, un labprāt notiesāja papildporciju.

Turpinājumā namatēvs viesus aicināja izklaidēties sportiskās dārza spēlēs, un vakars noslēdzās ar desertu – tējā mērcētu cepumu, krēma un putukrējuma kūku, ko papildporcijā pieprasīja Jeļena, tomēr izrādījās, ka deserts bijis stingri normēts.

Uldis par vakaru no Mārtiņa saņēma deviņus punktus un pa 11 punktiem no Sindijas un Jeļenas, kopumā nopelnot 31 punktu.