Atmaskotajai Linitai Mediņai TV3 šovā nevienā brīdī nav gribējies novilkt masku

3 komentāri

Svētdienas, 25. oktobra, vakarā TV3 šovā “Balss maskā” tika atmaskota Diskopele – daudziem par lielu pārsteigumu zem maskas slēpās pazīstamā kantridziedātāja Linita Mediņa.

“Sajūtas ir vienkārši brīnišķīgas. Pirmkārt, jau par to, ka tajā šovā mani pieaicināja. Es biju tādā piedzīvojumā, kāds man nav bijis līdz šim. Ar visu milzīgo intrigu. Es varu atviegloti nopūsties, ka es beidzot vispār drīkstu par to runāt,” pēc izbalsošanas intervijā raidījumā “900 sekundes” atzīst dziedātāja.

Linita uzsver, ka šova laikā nevienā brīdī nav vēlējusies masku novilkt. Viņa arī neslēpj, ka palicis tik daudz skaistu dziesmu, ko bija plānots nodziedāt, ja dalība šovā turpinātos. Viņai piedalīšanās “Balss maskā” bijis ļoti aizraujošs pasākums.

Vienīgais cilvēks no ģimenes, kurš zināja par Linitas dalību šovā, bija viņas meitiņa. Taču dziedātāja pati nebija to darījusi atvasei zināmu.

“Kad es vēl īsti nezināju, ka viņu nedrīkst ņemt līdzi uz mērīšanu, es viņu biju paņēmusi līdzi. Tad es tikai uzzināju, ka tas viss ir konfidenciāli,” skaidro dziedātāja.

Jautāta, kas viņai ir vislielākā mīkla no atlikušajiem dalībniekiem, Linita saka: “Es esmu tiešām, kā Samanta Tīna saka, pilnīgā šokā, jo ar visu savu pieredzi es nesaprotu, kas ir zem kuras maskas. “Varbūt no visiem 12 man ir nojausma par diviem. Bet tas taču ir tik maz.”

3 komentāri