Atgadījums TV šovā ”SuperBingo” kļūst par interneta hitu

15 komentāri

TV3 šova ”SuperBingo” šā gada pirmais raidījums 6. janvāra rītā īpaši veiksmīgs izrādījās kuldīdzniekam Aldim. Vīrietis laimēja to, ko pats visvairāk bija gribējis, savukārt vērīgākie skatītāji pamanījuši kādu nelielu ērmību.

TV3 šova ”SuperBingo” 20. sezonas pirmajā raidījumā Aldis Tāfelbergs no Kuldīgas starp četriem spēles dalībniekiem tika pie iespējas iegriezt Lielo laimes ratu.

Veiksme Aldi nepameta arī vēlāk, kad uz laimes rata vīrietis uzgrieza automašīnu VW Passat. Kā izrādījās, vēl pirms ķeršanās pie laimes rata kuldīdznieks klusībā bija cerējis izlozēt tieši šīs markas auto.

Tomēr vērīgākie skatītāji pamanījuši, ka Alda T kreklu rotā BMW M emblēma.

”Tas moments, kad esi BMW fans, bet ”SuperBingo” vinnē Passat,” daloties momentuzņēmumu sociālajos tīklos, pajokojis raidījuma skatītājs Elvijs.

Ieraksts ātri vien iemantojis popularitāti – ļaudis naski dalījušies ar bildīti un komentāros kā apskauduši, tā arī priecājušies par Alda veiksmi.

Arī otra ”SuperBingo” TV šova jaunā gada pirmajā raidījumā laimētā automašīna aizceļos uz Kurzemi. Lielajā auto šovā liepājniece Inese Trukšāne laimēja automašīnu Hyundai Tucson. Bet ar laimestu kopsummu 125 685 eiro apmērā tika iepriecināti 2 469 laimētāji.

15 komentāri