Komentāri

Pirms gaidāmajiem Līgosvētkiem portāls Skaties.lv piedāvās īsus, bet sirsnīgus sabiedrībā pazīstamu cilvēku apsveikumus. Šoreiz savu vēlējumu mūsu lasītājiem izteica TV3 Ziņu vadītājs un žurnālists Arnis Krauze.

Mums, ziņu cilvēkiem, Jāņi nu jau pēdējos gadus diemžēl neasociējas tikai ar ugunskuriem, kalnu galiem un skaistām dziesmām, kā arī mīļām pasēdēšanām. Jāņi mums saistās arī ar sliktām ziņām jeb tā saukto melno Jāņu statistiku. Kaut nu šogad būtu citādāk, kaut nu šogad būtu daudz skaistu ugunskuru, daudz mīļu dziesmu un nevienas sliktas pēcjāņu ziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl