Priedīte pirms “Iesaukts armijā!” fināla šķiras no matiem

0 Komentāru
Priedīte pirms “Iesaukts armijā!” fināla šķiras no matiem
LNT publicitātes foto

Viena no LNT realitātes šova “Iesaukts armijā!” finālistēm – Luīze Priedīte – pirms šova noslēguma ļāvās vizuālajām pārvērtībām, izskujot matus.

Kurš no trīs stipriniekiem – Edvīns Ločmelis, Luīze Priedīte vai Raitis Rudzājs – saņems galveno balvu: ceļojumu uz ASV, kur varēs baudīt Vašingtonas un Mičiganas militārās bāzes apskati, – skatieties šova ”Iesaukts armijā!” finālā jau šovakar 22.10 kanālā LNT un TVPlay!

Šovs noslēdzas

LNT realitātes šova “Iesaukts armijā!” laikā dalībniekiem bija unikāla iespēja desmit dienu garumā sevi pierādīt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) darbības veidos – uz zemes, ūdenī un gaisā. 1. oktobrī šova “Iesaukts armijā!” devītajā raidījumā pēc smagas dienas, kas pavadīta, pildot NBS Speciālās uzdevumu vienības sagatavotos uzdevumus, kļuva zināmi trīs labākie šova dalībnieki – Edvīns Ločmelis, Luīze Priedīte un Raitis Rudzājs.

Fināla dienā pie šova trīs finālistiem būs ieradušies NBS vienību pārstāvji, lai paustu viedokli un gala rezultātā izlemtu, kurš no trīs finālistiem kļūs par uzvarētāju. To noteiks pārstāvji no NBS Speciālo uzdevumu vienības, Militārās policijas, Sauszemes spēku kājnieku brigādes, Jūras spēkiem, Gaisa spēku aviācijas bāzes un no Zemessardzes 17. Pretgaisa aizsardzības bataljona. Katrs no pārstāvjiem pamatoti izteiks viedokli par finālistu sniegumu savas vienības sastāvā un balsos par vienu no šovā izvirzītajiem finālistiem.

Raidījuma gaitā tiks atspoguļoti arī šova “Iesaukts armijā!” dalībnieku balsojumi pirms izstāšanās no šova. Katrs no viņiem norādīs personu, par kuru tiek atdota balss gadījumā, ja viņš vai viņa nonāk līdz finālam. Apkopojot visus rezultātus, tiks pieņemts lēmums par vienu finālistu. Sveikt šova uzvarētāju un pasniegt galveno balvu pie šova dalībniekiem būs ieradies arī NBS komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Labāko momentu apkopojums

Nedēļu pēc “Iesaukts armijā!” fināla  – 15. oktobrī – LNT skatītāji aicināti atskatīties uz šova gaitu īpašā raidījumā. Tajā varēs ieraudzīt labākos momentus, sākot no pirmās šova dienas, kad tika atlasīti 15 dalībnieki un piešķirtas formas un ekipējums, līdz pat intensīvā mācību procesa noslēgumam. Mācību laikā dalībnieki izdzīvoja kājnieku distances un dažādu sarežģītības šķēršļu pārvarēšanu, demonstrēja savas prasmes uguns dzēšanā, sūces novēršanā, cietušā glābšanā, iemaņas spridzināšanā un šaušanā un vēl daudzās citās aktivitātēs.

0 Komentāru