Pirmā diena izdzīvota, priekšā vēl deviņas

Komentāri

Pagājušajā nedēļā LNT kanālā aizsākās Latvijā vēl nebijis realitātes šovs “Iesaukts armijā”, kura startēja 29 dalībnieki, no kuriem par galveno balvu – ceļojums uz Mičiganas (ASV) kara bāzi – turpina cīnīties tikai 15 “armijnieki”.

Ne kurš katrs var kļūt par karavīru, ko pierādīja arī šova pirmā diena un šova nu jau bijušās dalībnieces Katrīnas citāts: “Likās, ka būs vieglāk…” Diemžēl vai par laimi, bet kazarmās nekas nenotiek viegli, un cilvēkam ir jābūt krietni fiziski sagatavotam, lai izturētu pārbaudījumus, ko viņiem liek Latvijas armijas komandieri.
Nākamā sērija gaidām jau rīt, kad pa dienu pirms šova ielūkosimies “Iesaukts armijā” 2. dienā. To skaties LNT kanālā plkst. 22:10.
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl