1 komentārs

Portāls Skaties.lv aizsāk jaunu rubriku sēriju, kas tiks publicētas piektdienās kā atsvaidzinājums no darbiem, lai ar domām jau pierastu pie tā – priekšā taču divas brīvdienas! Uz spilgtākajiem momentiem “Nedēļas TOP(iņā)” esam atskatījušies, kā arī noskaidroti iepriekšējo 7 dienu lielākie grēkāži un nelaimes putni. Tagad kārta pienākusi lielākajam veiksminiekam, un tā ir Ieva Klinstone no šova “Iesaukts armijā”

Jau kuro nedēļu Klinstone nonāk komandieru redzeslokā kā potenciālā izbalsojamā, un otro raidījumu pēc kārtas tieši viņa ir viena no tām, kas tiek izsaukta ierindas priekšā. Arī šoreiz šova vadītājs Mareks Dombrovskis viņu apžēlo, kas nozīmē – redzēsim viņu turpinām cīnīties par galveno balvu, kas ir brauciens uz Mičiganas kara bāzi, ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • bobo
    0 0 0

    bobo

    Viņu TIK bieži rāda raidījuma laikā, ka noteikti arī uzvarēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl